in

BayıldımBayıldım

Boğa Burcunun En Etkin 10 Özelliği

Boğa burcunun en etkin 10 özelliği

Boğa burcunun en etkin 10 özelliği! Boğa burçları ile ilgili bildiğiniz her şeyi bir kenara bırakıp onları bir de böyle değerlendirin! Sabırları, aşkları, azimleri ve ne istediğini bilen tavırlarıyla bazen hayran bırakacak bazen de sizi usandıracak boğaların bakalım en etkin özellikleri nelermiş? 

Boğa Burcunun En Etkin 10 Özelliği

1- Boğalar Venüs’ün aşk kokulu çocuklarıdır.  Boğa insanları ”benim” demekten hiç yorulmazlar. Yoruldukları tek zaman ise farklı konularda konuşmak zorunda kaldıkları zamanlardır…

2- Boğaların hayat mottosu muhalefet olmak tır. Ama öyle böyle muhalefet olmak değil. Savundukları şeyler karşısında cevap bile veremezsiniz. Hatta emin olduğunuz konularda bile tereddütte düşürebilirler

3- Bir boğa insanına mı  aşıksınız? Artık tamamen o benim sahibim gözüyle bakabilirsiniz. Eğer bakmazsanız bile baktıracaktır. Onu elinde kırbacıyla sizi yola getirirken bulabilirsiniz.

4- Damak tatlarına her şeyden çok daha fazla düşkündür. Boğa’lar gözlerini kırpmadan bir boğayı bile ekmeksiz yiyebilirler.

5- Hep daha fazlası deyip aç gözlülükte sınır tanımazlar. Boğa’ların emeklilik hayallerinde Kamboçya’da bir ada satın almak gibi uç şeyler vardır. Hatta  gelen tüm arkadaşlarına Adolf Hitler gibi selam verme isteği yatıyordur.

6-Dik başlılıkları yüzünden annelerinden en çok terlik yemiştir. Boğa burcu insanıyla münakaşaya girmek istemezsiniz. Hatta ağzınıza bez sokup, suratınıza bir kova su yemeyi tercih edebilirsiniz.

7- Azimleriyle insanı sinir hastası edecek kapasiteye sahiptir. Boğa’larla yarışmak, uçağa pistte kafa tutmakla eşdeğerdir.

8- Boğalar çok sabırlıdır. Hatta sabrın sonu selamet sözünün kitlelere ulaşmasının en büyük sebebi kendileridir. Boğa burcu insanları sabırlarıyla bir taşı bile ortadan ikiye  hatta üçe beşe ayırabilir.

9- “Cebinde akrep var” sözü Boğa burcu insanları için söylenmiştir. Onların en büyük keyfi evlerinin çekmecelerinde biriktirdikleri tapularıdır. Ha birde onlara bakıp kahvelerini yudumlamaktır.

10- Bu burcun insanları çok zordur. Özellikle erkekleri. Bir şeye mi kızdınız aman sakın trip yapmayın elinizde patlar. Siz trip yaparken bir bakmışsınız sizle konuşmayı kesmiş. Hemen hemen her konu hakkında bilgileri vardır. Onunla tartışmaya girdiğiniz her konuda haksız çıkacaksınız. O yüzden fazla uğraşmayın. Zeka onlar için ön plandadır. İlk olarak görünüşünüze dikkat etse bile sizin gerizekalı olduğunuzu farkettiği an sizden ışın hızıyla uzaklaşırlar.

Boğa Burcu Seks Hayatı -Burçların Seks Hayatı

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kanser hakkında

Kanser Hakkında Bunlara Dikkat

Film Müzikleri Nedir?

Film Müzikleri Nedir?