in

SinirlendimSinirlendim AğladımAğladım YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Boğa Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

Boğa Burcu Ve Cinsellik

Boğa burcu ve cinsellik yazımda sizlere Boğa burcunun cinsel konulardaki tercihleri, istekleri ve uyumlu olduğu burçlar ile ilgili bilgiler verdim.

Boğa Burcu Ve Cinsellik

Boğa burcu her konuda olduğu gibi cinsellikte de keyfine düşkündür. Klasik ve geleneksel şeyler hoşuna gider. Bu zevkleri cinsel hayatına da yansır. Seks öncesi rahatlamayı tercih eden boğa burçları, kendilerini özel ve önemli hissetmek isterler. Güzel bir yemek, sıcak bir duş ve ardından gelen keyif verici bir masaj onu moda rahatlıkla sokar. Boğa burçları cinsel birlikteliğin kısa sürmesinden hoşlanmaz. Ön sevişme onlar için mühimdir. Fantezileri, aşk oyunlarını ve erotik filmler izlemeyi sever. İhtiraslı, istekli ve tutkuludur.

CİNSELLİKTE UYUMLU OLDUĞU DİĞER BURÇLAR:

Boğa, Oğlak, Başak, Terazi, Akrep, Balık

Bu burçlar içinde Boğa burcunun cinsellikte en uyumlu olduğu burç Oğlaktır. Oğlaklar Boğaların cinsellik konusundaki isteklerini karşı koyamazlar. Boğa burcu Oğlak ile ilişkisi sırasında üstte olmayı tercih eder. Sevişme sırasında sarılmayı, güzel sözler söylemeyi ve duymayı sever. En çok boyun bölgesinden tahrik olur. Evin farklı yerlerinde sevişmekten hoşlanır.

Boğa Burcu Kadını Ve Cinsellik

Boğa burcu kadını cinsellik söz konusu olduğunda oldukça ateşlidir. Romantik bir yemek sonrası sevişmek olmazsa olmazıdır. Genelde dış görünüm itibariyle sakin görünür, ancak yatak odasında oldukça ihtiraslıdır. Partnerine karşı sevgi duyuyorsa onun isteklerine harika bir şekilde karşılık verir. Seks sırasında söylenecek güzel sözler onu tahrik eder. Boğa burcu kadını erkeğine güven duyuyorsa sekste daha uyumlu ve özverili olacaktır.

Boğa Burcu Erkeği Ve Cinsellik

Boğa burcu erkeği seks konusunda son derece isteklidir. Seks yapmadan duramaz diyebiliriz; çünkü seks onun için kendini ispatlama yoludur. Kadınını sahiplenir, seks sırasında onu sımsıkı sarar. Dış görünüş ve estetik onun için önemlidir. Partnerinin temiz ve bakımlı olmasını tercih eder. Ön sevişme onun için önemlidir. Evin farklı yerlerinde özellikle banyoda birliktelik yaşamaktan hoşlanır. Uyarılması konusunda yatak odasının ambiyansı da önemlidir..

Boğa Burcu Özellikleri

19 Comments

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

okullar açıldı yedi milyon öğrenci okula döndü

Okullar Açıldı Öğrenciler Okula Döndü. İşte Ayrıntılar.

gripten korunma yolları

Kış Geliyor. Grip Tehlikeli Olacak. İşte Gripten Korunma Yolları.