Astroloji

Boğa Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

Boğa burcu ve cinsellik yazımda sizlere Boğa burcunun cinsel konulardaki tercihleri, istekleri ve uyumlu olduğu burçlar ile ilgili bilgiler verdim.

Boğa Burcu Ve Cinsellik

Boğa burcu her konuda olduğu gibi cinsellikte de keyfine düşkündür. Klasik ve geleneksel şeyler hoşuna gider. Bu zevkleri cinsel hayatına da yansır. Seks öncesi rahatlamayı tercih eden boğa burçları, kendilerini özel ve önemli hissetmek isterler. Güzel bir yemek, sıcak bir duş ve ardından gelen keyif verici bir masaj onu moda rahatlıkla sokar. Boğa burçları cinsel birlikteliğin kısa sürmesinden hoşlanmaz. Ön sevişme onlar için mühimdir. Fantezileri, aşk oyunlarını ve erotik filmler izlemeyi sever. İhtiraslı, istekli ve tutkuludur.

CİNSELLİKTE UYUMLU OLDUĞU DİĞER BURÇLAR:

Boğa, Oğlak, Başak, Terazi, Akrep, Balık

Bu burçlar içinde Boğa burcunun cinsellikte en uyumlu olduğu burç Oğlaktır. Oğlaklar Boğaların cinsellik konusundaki isteklerini karşı koyamazlar. Boğa burcu Oğlak ile ilişkisi sırasında üstte olmayı tercih eder. Sevişme sırasında sarılmayı, güzel sözler söylemeyi ve duymayı sever. En çok boyun bölgesinden tahrik olur. Evin farklı yerlerinde sevişmekten hoşlanır.

Boğa Burcu Kadını Ve Cinsellik

Boğa burcu kadını cinsellik söz konusu olduğunda oldukça ateşlidir. Romantik bir yemek sonrası sevişmek olmazsa olmazıdır. Genelde dış görünüm itibariyle sakin görünür, ancak yatak odasında oldukça ihtiraslıdır. Partnerine karşı sevgi duyuyorsa onun isteklerine harika bir şekilde karşılık verir. Seks sırasında söylenecek güzel sözler onu tahrik eder. Boğa burcu kadını erkeğine güven duyuyorsa sekste daha uyumlu ve özverili olacaktır.

Boğa Burcu Erkeği Ve Cinsellik

Boğa burcu erkeği seks konusunda son derece isteklidir. Seks yapmadan duramaz diyebiliriz; çünkü seks onun için kendini ispatlama yoludur. Kadınını sahiplenir, seks sırasında onu sımsıkı sarar. Dış görünüş ve estetik onun için önemlidir. Partnerinin temiz ve bakımlı olmasını tercih eder. Ön sevişme onun için önemlidir. Evin farklı yerlerinde özellikle banyoda birliktelik yaşamaktan hoşlanır. Uyarılması konusunda yatak odasının ambiyansı da önemlidir..

Boğa Burcu Özellikleri

İlgili Makaleler

19 Yorum

  1. Cinselliğin burçlarla alakası olduğunu düşünmüyorum :D Tamamen işlevsel bi metabolizma ile ilgili kanımca :)) Ama gene de bunun üzerine konanlar olacaktır tşk.

  2. Bende boğa burcuyum, dışardan ne kadar sakin görünsekte içimiz öyle olmuyor tabi:)) gerçi bu biraz da karşı tarafa bağlı olan bir durum. Kesinlikle dogru keyfimize her konuda düşkünüz ama klasikleşmiş şeyler benim hoşuma gitmez şahsen :)

  3. Balık burcu erkeğiyim, sevgilim boğa. Evin içinde sevişmediğimiz yer yok. Mutfak banyo kiler salon kanepe sandalye üstüne. yemek masasında bile seviştik. Bu kadın kafayı yemiş bana da yedirtti

  4. Oğlak burcuyum ve boğa sevgilim aynn çok ihtiraslı sakın yapısı güzel konuşması ytiyor sadece fevri hareketlerden çıkışlardan uzak durcaz tabiki sadaket dürüstlük ve netlik başda geliyor,ve sexde sınır tanımayan burclardir tşk

  5. Burcların yatak hayatında etkisi olduguna inanan biriyım özellikle ikizler ve akrep için ve kadın – erkek bakımından da degişiklik gösterdiğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu