Astroloji

Boğa Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Boğa burcu ve aşk yazımda sizlere Boğa burcunun aşk anlayışı, aşkı nasıl yaşadığı ve aşkta uyumlu olduğu burçlarla ilgili bilgiler verdim.

BOĞA BURCU VE AŞK ANLAYIŞI

Boğa burcu için gerçek aşk kavramı çok önemlidir. Kendine oldukça güvenen Boğa burçları hayatları boyunca gerçek aşkı aramaktan vazgeçmezler. Doğru aşkın bir gün karşısına çıkacağına dair umudu asla bitmez. Yeni insanlar tanımaktan ve farklı ilişkiler denemekten çekinmezler. Boğa burcu insanları çekici ve etkileyicidir. İlişkilerinde genelde kaçan taraf değil kovalayan taraf olmayı tercih ederler. Oldukça kıskançtırlar ancak fazla belli etmezler. Kıskançlıklarını baskılarlar ancak farklı zamanlarda ortaya çıkarırlar. Cinsellik onlar için çok önemlidir. Cinselliğe ihtiyaç duyarlar, bu konuda çok güçlü isteğe sahiptirler. İlişki sırasında karşı cinsi mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar.

BOĞA BURCU AŞIK OLURSA NASIL DAVRANIR?

Boğa burcu aşık olduğu zaman çok ısrarcı olur. Kolay kolay aşık olmaz ancak aşık oldular mı da aşk olduğu kişiyi elde edene kadar da uğraşırlar. Lükse düşkündürler. Güçlü ve etkileyici gözükebilmek  için para harcamaktan çekinmezler. Aşık olurlarsa romantizmi de doruklarda yaşatmayı severler. Beklenmedik pahalı sürprizler tam onların tarzıdır. Gerçek aşkı bulduğuna inanırsa değişmesi kaçınılmazdır. Sevdiği insanın isteklerine önem vererek ona göre davranır. Elde ettikten sonra ise ağır davranışlar sergileyerek etkili ve vazgeçilmez olmayı tercih eder. İlişkisinden emin olduktan sonra da seviyeli bir şekilde ilişkisini sürdürecektir.

BOĞA BURCU AŞK ACISI ÇEKİYORSA NASIL DAVRANIR? 

Boğa burçları aşk acısı yaşıyorsa bunu karşısındaki kişiye de farklı şekilde yaşatır. Kaybetmeye asla tahammülleri yoktur. Ayrılık kelimesini hiç sevmezler. Eğer evlenmişlerse ayrılmak onlar için son derece zordur. Hele ki bir de çok severken ayrılmak zorunda kalırlarsa bunun acısını mutlaka partnerine de yaşatır. Boğa burçları ile ciddi bir ilişki düşünenler bu detayı görmezden gelmemelidir. İlişkilerinde sevgi dolu ve ideal bir partnerdirler. Evliliklerinde ise eşine ve çocuklarına düşkün bir eş olurlar. Çalışkandırlar ve her konuda özverili davranırlar. İş hayatlarına da en az özel hayatları kadar önem verirler. Maddi açıdan da güçlü olmak isterler çünkü onlar için para olmadan mutluluk mümkün değildir. Aşık oldukları insanlar daha iyi şartlarda bir yaşam kurabilmek ve hedeflerini gerçekleştirmek için paranın da gerekli olduğunu düşünürler. Maddi açıdan yetersiz olduklarını hissederlerse kendilerine güvenleri azalır, sinirli olurlar ve kendilerini eksik hissederler.

BOĞA BURCUNUN AŞKTA VE EVLİLİKTE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR 

AŞK = YENGEÇ, BAŞAK, OĞLAK 

EVLİLİK = YENGEÇ, BAŞAK, OĞLAK 

Boğa burçları kendisi gibi toprak elementinden olan burçlarla ( Boğa, Başak, Oğlak) iyi anlaşabilir ve ideal evlilikler yapabilir.

Ateş grubu burçları (Koç, Aslan, Yay)  ile çeşitli konularda fikir ayrılıklarına düşebilir ve çatışma yaşayabilir.

Su grubu burçları ( Yengeç, Akrep, Balık) onlara aşkta heyecansız ve sıkıcı gelebilir. Bu yüzden yaşadıkları ilişki uzun soluklu olmayabilir.

Hava grubu burçları ( İkizler, Terazi, Kova) ile iyi arkadaş olurlar ve sağlam dostluklar kurarlar.

Boğa Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Bak beni anlatmıs ama eksik.. boğazıma düşkünümdür, yemeyi çok severim. Sonraa işkolik ve çoğu zaman bir sevgi arsızıyımdır (((:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu