Astroloji

Boğa Burcu Seks Hayatı -Burçların Seks Hayatı

Boğa burcu seks hayatı: Toprak grubunun belki de en ağırkanlı burçlarındandır. Boğalar, cinsel hayatlarında da bu özelliklerini sürdürürler. Zeka onlar için vazgeçilmez bir unsurdur. Hediye almaktan hoşlanırlar. Boğalar için, yavaş ve sakin hareket etmelisiniz. Sade ve pratiklikten yanadırlar. Bu burcun insanı sekse her zaman açıktır. Özellikle partneri tarafından yönlendirilmek hoşlarına gider. Yatakta yönlendirilen boğalar harikalar yaratabilir.

Boğa Burcu Seks Hayatı -Burçların Seks Hayatı

Gizemli ve tahrik edici bakışlardan etkilenirler. Boğa erkeği cinselliğe ve erotizme doğuştan yatkındır. Kendisine bağlanan kadınları ilgi çekici bulurlar. Boğalar, agresif olmayan, sakin kadınları partner olarak seçer. Onlar için en önemli şeylerden birisi, uyumlu olmasıdır. Fakat yavaşça hazmettikleri bir cinsellik severler. Bu yüzden sakin davranırlar. Küçük hediyeler ile süslediğiniz bir gece, onları baştan çıkaracaktır. Bu durum onları hem mutlu eder hem de rahatlatır.
Olay aslında ilk görüştür…
Boğa burcu boyun ve boğaz bölgesinden çok hoşlanırlar. Bu bölgelerden hareket ederek başlayın. Beklentilerinizi yüksek tutmanın hata olmadığını görebilirsiniz. Hafif dokunuşlarda bulunun. Küçük öpücükler, içten okşayışlar onları tahrik eder. Bu tarz küçük dokunuşlar bile boğa burcunun libidosunu anında harekete geçirecektir.
Küçük bir tavsiye;
Boğa burcu erkeğinin kravatını bağlarken bile tahrik edebilirsiniz. Parmak uçlarınızla ufak hareketlerle boynundan geçin.
Boğa kadını ise gezegeni Venüs’ün etkisindedir. Her zaman oldukça çekici ve bakımlıdır. Aynı özeni karşısındaki erkekten de bekler.  Boğa kadınının ilgisini hoş bir koku ile çekebilirsiniz. Lezzetli bir yemek ve lüks hediyeler kolaylıkla boğa kadını cezbeder. Alıştığının dışında mekanlarda cinsellik yaşamayı sevmezler. Bu konulara pek açık değillerdir. Boğa kadının en çok önem verdiği şey partnerinin tam bir erkek gibi davranmasıdır. Onu sahiplenmeniz boğa kadını için tahrik edicidir. Yatak oyunlarından çok hoşlanırlar. Boğa kadınını daha fazla kendinize çekmek gibi bir amacınız mı var? Ona seksin farklı yönlerini göstermeyi unutmayın.
Boğa burcu kadınının boynunun arkasından çok etkilenir. Boynunun arkasını hafifçe ellerinizle okşayın. Romantik ve nazik bu hareket onu cezbetmeye yeterlidir. Boğa burcu kadınını bu hareketinizle fethetmeniz an meselesi.
Burcun iki cinsi de öpülmekten çok hoşlanır. Zararsız ve seksi küçük ısırıklardan oldukça zevk alırlar.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Boğa burcunun tek özelliği zaten seks hayatı değil mi ya sanki bunun için doğmuş gibiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu