Astroloji

Boğa Burcu 2020 Yılı Yorumları

Boğa burcu 2020 yılı yorumları..2020 yılı sizin için geçmiş yıllara göre daha net ve daha kararlı geçecek. Bunu da  kalben hissediyorsunuz. Yeni yıl fikrine bu yıl geç alışmışsınız. Yeni yılda geride bıraktığınız yıllara göre daha keskin ve ciddi kararlar alacağınızı iyi biliyorsunuz.

Boğa burcu 2020 yılı yorumları

2019 yılı sizin için oldukça belirsizliklerle dolu bir yıl olmuş. Bu sebeple kendinizi bir oraya bir buraya savrulmuş hissetmişsiniz. Kimi zaman karar almakta zorlandınız. Kimi zaman da aldığınız kararlardan şüpheye düştünüz. 2019 yılının temelinde her ne kadar arada kalmak, belirsizlik olsa da 2020 yılı sizin için her şey çok başka bir hal alıyor.

2020 yılında harika denilecek girişimlerde bulunuyorsunuz. Ayrıca eskisine göre daha kararlı davranacaksınız. Özellikle yıllardır iş konusunda bir türlü istediğini elde edememişsiniz.  Ama bu yıl da kalbinizi ferah tutun. 2020 yılında sadece kendinize güvenin ve sorumluluklardan kaçmayın.

Mart ayına kadar ardı ardına yaşanacak gökyüzü olayları olacak. Bununla birlikte sizin için önemli gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Özellikle uzun zamandır aynı yerde çalışan bir Boğa burcuysanız sürprizler sizi bekliyor. Bir türlü beklediğiniz terfiyi alamadıysanız hazırlıklı olun. Artık beklentilerinizi karşılayacak gelişmelerle yolunuza devam edeceksin. Şu an kazandığınızın çok daha üstünde yeni bir işe başlayacaksınız. Eğer başladıysanız başarılı olacaksınız. Hatta şu an bulunduğunuz konumun bir kaç seviye üstünde bir pozisyonla iş hayatınızda başarı elde edeceksiniz.

2020 yılında önceliklerinizin yerini değiştireceksiniz.  Hem çok sıkı çalışacak hem de daha fazla uyumlu olacaksınız. Çok fazla sabit fikirlisiniz. Ancak bu yıl sabit fikirli halinizden eser kalmayacak. Bu yıl başınıza gelen bu değişim size çok iyi gelecek. Ağustos ayında hem kalbiniz hem de ruhunuz çok  huzurlu olacak.

Diğer yandan Merkür 4. evinizi etkisi altına alacak. Bu durum ailevi ve maddi temelli konuların ön plana çıkmasına zemin hazırlayabilir. Aile bireyleriyle bir süredir belli başlı sorunlar yaşayan bir boğa burcu isen, problemlerin çözüme kavuşacağı bir döngüye adım atabilirsiniz.

Bazı miras, gayrimenkul gibi konularınız olabilir.

Bu konularla ilgili yakın akrabalarınızla bazı anlaşmazlıklar yaşamanız olası gözüküyor. Ekim ayında Dolunay gökyüzünde heybetli bir şekilde yerini alacak. Dolunayın yeryüzündeki etkileri oldukça güçlü olacak. Dolunayın devrim gezegeni ile yaşayacağı karşıtlık keskin dönüşümlere neden olabilir. Süper Dolunay, özellikle kafanızı karıştıran soruları tekrardan ele almanızı sağlayacak. Ayrıca yarım bıraktığınız detayları da yeniden gündeme alabilirsiniz. Bu etkiyle yaşam standartlarınızı daha iyi bir hale gelmeye başlıyor. Siz de daha iyi bir hale getirmek için oldukça çaba gösteriyorsunuz.

Yaşam standartınız ile birlikte kariyer hayatınızı çok daha iyi bir düzeye taşımak istiyorsunuz.  Yaşadığınız bazı hukuki sorunlar var ise süreci kendi lehinize çevirebileceğiniz önemli detaylar yakalayabilirsiniz. 2020 yılının son günlerinde ise aklınıza takılı kalan konularla ilgili cesur davranacaksınız.  Bazı yüzleşmeleri de göze alacaksınız.

Hayatınızda keskin olaylar yaşayacaksınız. Ama bu sürede baktığınızda uzun vadede kazananın siz olduğunu göreceksiniz. Yüzyıllarda bir yaşanan Jüpiter-Satürn kavuşumu değişime perde aralıyor. Hayatınızın bazı bölümlerinde ipleri elinize almak isteyebilirsiniz. Hayatınıza etki eden olumsuzluklardan tek tek sıyrılıyorsunuz. Sizi siz yapan değerlerinize dönüş yapacaksınız. Bu yılın size kazandıracağı fırsatları kaçırmamak için daha dikkatli olmalısınız. Ayrıca çok daha fazla gözü pek davranmanız gerektiğini kavrayabilirsiniz.

Boğa Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Ayyy bu sene demekki uğurlu senem, falcıya gitmiştim geçen sene 2020 de nişan var diyordu, sürprizlerle dolu bir sene diyor burda da hadi inşallah

  2. Hemen anneme okutmalıyım. Güzel şeyler var mutlu olsun. :) Bu güzel bilgiler için emeğinize sağlık efenim

  3. Hemen anneme okutmalıyım. Güzel şeyler var mutlu olsun. :) Bu güzel bilgiler için emeğinize sağlık efenim

  4. Yemek buldun ye boğa erkeği gördün kaç. Boğa erkeğine trip bile atamıyorsun çok zor bu burçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu