Sinema

Black Mirror Filmi İçin Beklenen Tarih Açıklandı!

Dünyaca ünlü bilim kurgu dizisi Black Mirror’un bağımsız filmi Black Mirror: Bandersnatch için fragman yayınlandı ve yayın tarihi belli oldu!

Her bölüm ayrı bir konuyu işleyen Netflix’in bilim kurgu dizisi Black Mirror’un filmi için fragman yayınlandı. Aynı zamanda Black Mirror: Bandersnatch için yayın tarihi de verildi.

İnteraktif Bir Film Olacak

Bu filmin diğer filmlerden bir farkı var. Film söylentilere göre interaktif bir şekilde ilerleyecek. Yani film, seyircilerin seçimlerine göre ilerleyecek. Bu sebeple filmin uzunluğu tam 5 saat olmayabilir. Peki filmin konusu ne olacak? Netflix tarafından film ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

“1984 yılında genç bir programcı, kapsamlı bir fantastik romanı video oyun olarak uyarlarken gerçekliği sorgulamaya başlar ve çok geçmeden kendini akıl almaz bir mücadelenin içinde bulur.” 

Filmin Fragmanı

David Slade’in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini ise Will Poulter, Craig Parkinson, Alice Lowe ve Asim Chaudhry paylaşıyor. Tahmini olarak en az 5 saat sürecek filmin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Black Mirror: Bandersnatch Yayın Tarihi

Netflix’in efsanevi bilim kurgu dizisi Black Mirror, daha önce yayınlanan bölümlerde izleyicileri bambaşka fütüristik dünyaların içine sokmayı başarmıştı. Yayınlanacak olan filmin de bundan daha azını yapacağını beklemiyoruz. Black Mirror: Bandersnatch filmi bu akşam (28 Aralık) yayınlanacak.

Time Dergisinin Seçimleri İle 2018’in En İyi 10 Dizisi

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu