Müzik - Festival

Black Coffee Konseri Haziran’da İzmir ve Muğla’da!

Son zamanların büyük çıkış yakalayan ünlü DJ’i, Haziran ayında İzmir ve Muğla’da! Black Coffee konseri müzikseverlerle buluşuyor.

Black Coffee Konseri Haziran’da İzmir ve Muğla’da!

Ünlü Kanadalı şarkıcı Drake’in şarkısı olan Superman’e yaptığı remix ile asıl çıkışını yapan ve 20’den fazla ödülün sahibi olan Black Coffee, elektronik müziği Afrika perküsyonları, soul ve caz soundları ile harmanlamasıyla farkını ortaya koydu. Kısa süre içerisinde zirveye oynayan ve dünyanın en önemli house müzik sanatçılarının arasında yer alan DJ, şimdi Türkiye’ye gelerek Türk müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Black Coffee İzmir konseri

5 Haziran 2019 Çarşamba günü İzmir Sommer Klein sahnesinde müzikseverlerle buluşacak olan ünlü DJ, dinleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Kendine özgü tarzı ile müziğe sıcak ve duygusal bir dokunuş katan DJ Black Coffee konserinin kapı açılış saati 17.00 olarak belirlendi. 18 yaş sınırı olan konserde Black Coffee saat 20.00 itibari ile sahnede olacak.

Etkinliğin olacağı gün kapıda kimlik kontrolü de yapılacak. Bu sebeple yanınızda kimlik kartınızı getirmeyi unutmayın.

İzmir konseri bilet fiyatları

Güney Amerikalı DJ’in İzmir konser biletleri 2 farklı ücretle satışa sunuldu. Backstage konser bileti 535.00 TL, standart konser bileti ise 168.00 TL’lik bir ücretle indirimli şekilde satışta.

Black Coffee Muğla konseri

Ünlü DJ’in Muğla konser biletleri de indirimli olarak satışta. 6 Haziran 2019 Perşembe günü Muğla, Xuma Village’da düzenlenecek olan etkinlikte kapı açılış saati 17.00 olarak belirlendi. DJ’in konsere başlama saati ise 20.00… Bu etkinlikte de 18 yaş sınırı bulunmakta.

Muğla konseri bilet fiyatları

Başarılı DJ’in Muğla konser biletleri de 2 farklı şekilde satışa sunuldu. Backstage konser bileti 535.00 TL, standart konser bileti ise yine 168.00 TL’lik bir ücretle satışa sunuldu.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Electronica Festival İstanbul 2019 Temmuz’da!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu