SON DAKİKA

Bit Pazarları Herkesi Cezbediyor. İnsanlar Uyumadan Pazara Koşuyor.

love
Bit Pazarları Herkesi Cezbediyor. İnsanlar Uyumadan Pazara Koşuyor.

Bit pazarları herkesi cezbediyor. İnsanlar uyumadan pazara koşuyor. 100 liralık ürünler 10 liraya satılıyor. Bit pazarları öğrencilerin uğrak yerleri haline gelmiş.

Bit Pazarları Herkesi Cezbediyor. İnsanlar Uyumadan Pazara Koşuyor.

Hem ucuz hem de bol çeşit olması sebebiyle bit pazarları halkın gözdesi olmaya devam ediyor. Bir çok ürünün oldukça uygun fiyata bulunabildiği pazarlara en çok üniversite öğrencileri rağbet gösteriyor. Yüzlerce ürüne uygun fiyatla ulaşabilen öğrenciler pazarlara akın etmeye devam ediyor.

Uyumuyorlar Pazara Gidiyorlar

Bit pazarı müdavimleri uykularından ödün vererek sabahın çok erken saatlerinde pazara alışveriş yapmaya gidiyorlar. Özellikle öğrencilerin sabah gün doğmadan pazara gidebilmek için geceden uyumadıkları biliniyor. Her türden ürünlerin bulunduğu pazarda, esnaf gece yarısından itibaren tezgahlarını kurmaya başlıyor. Vatandaşlar son partilere kalmamak için erkenden gidip ürünlere bakıyor.

Sabahın Köründe Herkes Burada

Pazar esnafı daha gün aydınlanmadan güneş doğmasına bir kaç saat varken oldukça fazla insanın pazarı ziyaret ettiğini söylüyor. Özellikle geçim sıkıntısı yaşayan dar gelirli vatandaşların ve öğrencilerin tercih ettiği pazarda inanılmaz ürünler inanılmaz fiyatlarda olabiliyor.

 

Ahmet Kural ve Sıla Kavgasında Son Dakika Gelişmeleri

Yorumlar

1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
seher35arslan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
seher35arslan
Üye
seher35arslan

İnsanlar bir şekilde ay sonunu getircek 🙂

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

02 Aralık 2018, 08:00

Kış Lastiği Uygulaması Başladı. Uymayanlara Cezalar Yağıyor.

Kış lastiği uygulaması başladı. Uymayanlara cezalar yağıyor. Yük ve yolcu taşıyan araçlar için zorunlu olan kış lastiği kuralına uymayanlara 715 tl ceza kesiliyor. Kocaeli’de ilk kontroller yapıldı ve kurala uymayanlara cezaları kesildi. Kış Lastiği Uygulaması Başladı. Uymayanlara Cezalar Yağıyor. Kocaeli emniyeti tarafından şehrin çeşitli bölgelerinde başlatılan kontrollerde yük ve yolcu...

Devamını Görüntüle