Gündem

Bit Pazarları Herkesi Cezbediyor. İnsanlar Uyumadan Pazara Koşuyor.

Bit pazarları herkesi cezbediyor. İnsanlar uyumadan pazara koşuyor. 100 liralık ürünler 10 liraya satılıyor. Bit pazarları öğrencilerin uğrak yerleri haline gelmiş.

Bit Pazarları Herkesi Cezbediyor. İnsanlar Uyumadan Pazara Koşuyor.

Hem ucuz hem de bol çeşit olması sebebiyle bit pazarları halkın gözdesi olmaya devam ediyor. Bir çok ürünün oldukça uygun fiyata bulunabildiği pazarlara en çok üniversite öğrencileri rağbet gösteriyor. Yüzlerce ürüne uygun fiyatla ulaşabilen öğrenciler pazarlara akın etmeye devam ediyor.

Uyumuyorlar Pazara Gidiyorlar

Bit pazarı müdavimleri uykularından ödün vererek sabahın çok erken saatlerinde pazara alışveriş yapmaya gidiyorlar. Özellikle öğrencilerin sabah gün doğmadan pazara gidebilmek için geceden uyumadıkları biliniyor. Her türden ürünlerin bulunduğu pazarda, esnaf gece yarısından itibaren tezgahlarını kurmaya başlıyor. Vatandaşlar son partilere kalmamak için erkenden gidip ürünlere bakıyor.

Sabahın Köründe Herkes Burada

Pazar esnafı daha gün aydınlanmadan güneş doğmasına bir kaç saat varken oldukça fazla insanın pazarı ziyaret ettiğini söylüyor. Özellikle geçim sıkıntısı yaşayan dar gelirli vatandaşların ve öğrencilerin tercih ettiği pazarda inanılmaz ürünler inanılmaz fiyatlarda olabiliyor.

 

Ahmet Kural ve Sıla Kavgasında Son Dakika Gelişmeleri

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu