Hayata Dair

Biscolata Erkekleri Kimlerdir?

İlk defa 2013 senesinde güzel gülüşleri, bakışları, mimikleri, muntazam kaslı vücutları, çekici tavırları ile ekranlarımızı(esasında biz kadınlar olarak gözlerimizi) şenlendiren Biscolata erkekleri ekranda görüldüklerinde ekrana kilitleniyoruz.

BISCOLATA ERKEKLERİ KİMLERDİR?

Hayran hayran baktığımız Biscolata erkekleri kimler, biliyor muyuz? Kimisi henüz genç yaşında tesadüf eseri keşfedilen, kimisinin keşfedilmesi –maalesef- uzun sürmüş, kimisi Biscolata reklamlarında ünü arttıktan sonra farklı ülkelerde yaşamış ve çalışmış, kimisi de Türkiye’de yaşamış olan Biscolata erkekleri bugünkü yazı konumuz. Bakalım, Biscolata erkekleri kimlermiş?

CARLOS MARTIN – Biscolata Erkekleri No: 1

biscolata erkekleri Carlos Martin

Carlos Martin, İspanya’nın Madrid kentinin yakınlarında bulunan bir kasabada doğmuş. Carlos’un ailesi hala doğduğu kasabada yaşıyor. Biscolata erkeklerinin en yaşlısı ve en meşhuru. Eminim ki tüm kadınlar Carlos’un gülüşüne hayrandır. O sıcak, ,çten ve güzel gülüşe hayran olmamak mümkün mü? Biscolata erkekleri arasında ilk göz ağrım olan Carlos artık bir evsiz… Hemen içinizden “ah yazııık, gelsin o bana, ben bakarım ona” diye geçirdiniz d mi hanımlar? :D Evsizden kastım Carlos’un iş programından dolayı sürekli yerleşik bir düzende yaşamadığını kastettim. Carlos’un keşfi gereğinden fazla zaman almış. Keşke daha evvel keşfetselerdi ama, d mi??

BRUNO SOARA AMARO

biscolata erkekleri Bruno Soara Amaro

Bruno Soara Amaro, bana göre Biscolata erkekleri arasında en sevimli olanı, 31 yaşında. Samimi, güzel gülüşüyle bebeksi bir hava yaratıyor. Kendilerini tanıttıkları yılbaşsı Biscolata reklamında “Soy Bruno” derken, hissettirdiği şey, sanki küçük kardeşimmiş de al yanaklarını sık :D Bruno Brezilya’da yaşıyor ve tam olarak annesinin oğlu. Herhalde bundan sebep ben de Bruno’da kardeş havası hissediyorum. İşinden fırsat bulduğu sürece anneciğini ziyaret etmeye gidiyor. Bazı iş seyahatlerinde anacığı da onunla birlikte gidiyor. Reklamcılık eğitimi alan Bruno, 6 senedir oyuncu ve modellik yapıyor.

MARIANO NICOLAS MAZZINI

biscolata erkekleri Mariano Nicolas Mazzini

Esasında Arjantinli olan Mariano Meksika’da yaşamayı tercih ediyor. Biscolata erkekleri arasında ortalama yaşa sahip, 34 yaşında. Sanatçı ruhu olan Mariano, kendisinin tutku dolu ve çok romantik bir erkek olduğunu belirtiyor. Herhalde bundan mütevellit tango yapmayı çok seviyor ve imkan buldukça dans ediyor.

CEDRIC FRANCIS PATRICK DENUWELAERE

biscolata erkekleri Cedric Francis Patrick Denuwelaere

İsminden de anlayabileceğiniz üzere, Fransız kökenli olan Cedric Francis Patrick Denuwelaere, Nivea, Swatch ve Doritos reklamlarının hafızalara kazınmış yüzü. New York’ta yaşayan Patrick ile konuştuğunuzda onu Amerikalı sanabilirsiniz, zira İngilizce konuşurken Fransız aksanından eser yok. Çevresindekilerin de belirttiği üzere kompleksi olmayan, felsefi düşünmeyi seven etkileyici bir adam.

KRISTOPHER KRANZ

biscolata erkekleri Kristopher Kranz

İsmine Kristopher Kranz bakınca nereli olduğunu anlayamayabiliyorsunuz, lakin Kristopher bir Amerikalı. 19 yaşında modellik yapmaya başlayan Kristopher, şu anda 35 yaşında. Keşfedilmesi de çok tesadüfi. ABD’de Minnesota’da bir bahçede çim ekerken görenleri etkilemiş ve keşfedilmiş. Valentino, Calvin Klein, Kris ve Raloh Lauren gibi markalarda modellik yapmakta.

En Yakışıklı Biscolata Erkeği Hangisi? anketimize katılmak için tıklayın

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Peki “Biscolata Veni” reklamında oynayan sarışın italyan abimizin adı ne? Bilen varsa söyleyebilirmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu