Gündem

Bir Haziran Gecesi Rüyası Konserleri 2019

Bir Haziran Gecesi Rüyası Konserleri 2019 başlıyor. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yine unutulmaz bir konsere imza atacak.12 Haziran Çarşamba gecesi birbirinden değerli sanatçılarıyla 4500 çocuğumuzun eğitimine katkı sağlamak amacıyla sevenleriyle bir araya geliyor

Bir Haziran Gecesi Rüyası Konserleri 2019

Bir Haziran Gecesi Rüyası, Volkswagen Arena’da gerçekleşecek. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yine çok güzel bir organizasyonla sizlerin karşısına geliyor. Bu geceden elde edilecek gelirle, 4500 çocuğumuzun daha eğitimine destek sağlanacak.

Bu muhteşem gecenin sunuculuğunu Cem Davran ve Ezgi Mola üstleniyor. Ülkemizin önde gelen sanatçıları Ajda Pekkan, Kenan Doğulu, Fahir Atakoğlu ve Tuluğ Tırpan 4500 çocuğumuzun eğitimine katkı sağlamak için sahne alacak. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının “Bir Haziran Gecesi Rüyası” konserine bilet alarak sizlerde destek olabilirsiniz. Bu sayede hem muhteşem bir konserin tadına varın. Hem de çocuklarımızın bugünlerini güzel geçirmelerini ve  yarınlara daha umutlu bakabilmeleri için eğitimlerine sizlerde destek olun. Bu muhteşem gecede sizlerin de binlerce çocuğun eğitimine desteğiniz olsun diyorsanız düzenlenen bu muhteşem konser organizasyonunu kaçırmayın.

Sanatçı Programı
Ajda Pekkan
Kenan Doğulu
Fahir Atakoğlu
Tuluğ Tırpan

Bilet Fiyatları

Sahne Önü Oturmalı – 500 TL
Saha İçi Oturmalı – 250 TL
Premium Tribün – 175 TL
Tribün – 100 TL
Premium Tribün – Kısıtlı Görüş – 75 TL

Kapı Açılış Saati 19:30

Bellona Harbiye Açık Hava Konserleri Başlıyor

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu