Gündem

Binlerce Kişi Yarın Ödeme Alacak. Bakan’dan Müjde.

Binlerce kişi yarın ödeme alacak. Bakan’dan müjde. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli yaptığı açıklamada “Eylül-Ekim-Kasım dönemi çiğ süt destekleme ödemeleri yarın başlayacak ve 260 bin üreticiye iki grup halinde 255 milyon lira ödenecek” diyerek, ödeme bekleyenlere sevindirici haberi verdi.

Bakan’dan Müjde. Binlerce Kişi Yarın Ödeme Alacak.

Hayvan Hakları Çözüm Çalıştayı’na iştirak eden Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, çiğ süt destekleme ödemeleriyle ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. 3 Aylık yani Eylül, Ekim ve Kasım dönemi çiğ sütü destekleme ödemelerinin yarından itibaren dağıtılmaya başlayacağını söyledi. Toplamda 260 bin üreticiye iki grup şeklinde toplamda 255 milyon tl ödenecek.

255 Milyon TL Ödeme Yapılacak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Bakdemir, yaptığı açıklamada, 2018’in Eylül, Ekim, Kasım ayı çiğ süt ödemelerine 25 Ocak Cuma günü başlanacağını, bu amaç doğrultusunda ayrılan 260 bin 615 üreticiye, 2 milyon 142 bin ton çiğ süt için toplamda 255 milyon tl ödeme yapacağını ifade etti.

Ödemeler T.C. Kimlik Numarasına Göre Olacak

“T.C. kimlik numarasının son hanesi 6 ve 8 olan üreticilerimize 25 Ocak Cuma günü saat 18.00’den sonra 113 milyon 787 bin TL ödeme yapacağız” diyen Pakdemirli, T.C. kimlik numarasının son hanesi 0, 2 ve 4 olan çiğ süt üreticilerimize de 1 Şubat Cuma günü 141 milyon 168 bin TL ödeme yapacağız” şeklinde konuştu.

 

Bu Hastalığa Dikkat! Huzur Bacak Sendromu Nedir?

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu