Gündem

Binali Yıldırım PUBG oynadı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım PUBG oynadı, ortaya tebessüm ettiren görüntüler çıktı. Gazetecilerin oyun ile ilgili sorusuna, “Torunlar oynuyor ama bize öğretmiyorlar. Sıkıntı orada.” yanıtını verdi.

Binali Yıldırım PUBG oynadı!

İstanbul, Yeşilköy’de düzenlenen CNR 6. Uluslararası Kitap Fuarı’nın açılışını yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım, E- Oyun turnuva alanına geldiği sırada, genç oyunseverlerle birlikte PUBG oynadı. Binali Yıldırım gençleri kasıp kavuran oyunu oynarken, tebessüm ettiren görüntüler ve diyaloglar yaşandı.

Torunlar bize öğretmiyor

Gençler turnuva sırasında Binali Yıldırım’ın yanlarına gelip oyun oynamasına bir hayli şaşırırken, Yıldırım oyun ile ilgili gelen soruya, “Torunlar oynuyor ama bize öğretmiyorlar. Sıkıntı orada” diyerek yanıt verdi.

Yıldırım, CNR 6. Uluslararası Kitap Fuarı’nın açılışında konuşma yaptı

Açılışını yaptığı fuarda açıklamalar yapan Binali Yıldırım, İstanbul’a yakışacak bir kütüphanenin yapılacağını, adının da Rami Şehir Kütüphanesi olacağını bildirdi. Milyonlarca eser ve dijital yayına ev sahipliği yapacak olan bu kütüphanenin 33 bin metrekarelik alana inşa edilecek.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: PUBG ve Fortnite Oyunları Çin’de yasaklandı!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu