Gündem

Beyaz Hadise’ye Çıkma Teklifi Yaptı. Hadise Şoka Girdi.

Beyaz Hadise’ye çıkma teklifi yaptı. Beyaz bombayı patlattı. Hadise şoka girdi. O ses Türkiye yarışma programında jüri olarak yer alan Beyazıt Öztürk ve Hadise daha önce yaşanmamış bir olaya imza attı. Ünlü şovmen Beyaz, şarkıcı Hadise’ye programın ortasında “benimle sevgili olur musun?” dedi. O anlar kameraya işte böyle yansıdı.

Beyaz Hadise’ye Çıkma Teklifi Yaptı. Beyaz Bombayı Patlattı. Hadise Şoka Girdi.

Ekranların sevilen programı “O Ses Türkiye” milyonların izlediği bir program olmayı başardı. Her dönem bazı jüri üyeleri değişiyor ve yeni yüzler, yeni insanlar programa renk vermeye devam ediyor. Bu dönem jüri olarak katılan Beyazıt Öztürk, programı oldukça keyifli bir hale getirdi. Yaptığı esprilerle seyircileri güldürmeyi başaran ünlü şovmen programın son bölümünde yine bir bomba patlattı ve herkes şaşırdı.

Hadise’ye “Benim sevgilim olur musun?” Dedi.

Yeni sezonunda O Ses Türkiye jüri ekibine katılan Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz programda bir ilke imza attı. Kameraların ve seyircinin önünde Hadise’ye “Benim sevgilim olur musun” dedi ve izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Sahnede başarılı bir performans sergileyen Arif Erdoğan’ı takımına almak için birbiriyle yarışan jüriler aralarında sempatik tartışmalar yaparken, Beyaz birden bire Hadise’ye dönerek “benim sevgilim olur musun” dedi. Yaşanan anlar herkesi gülümsetti.

Kaynak: Acunn.com

 

En Lezzetli Atıştırmalıkları Yapmak Çok Kolay!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu