GündemMüzik - Festival

Beşiktaş Latin Dansları Gecelerine Davetlisiniz. Sakın Kaçırmayın.

Beşiktaş Latin dansları gecelerine davetlisiniz. İstanbul Beşiktaş’ta her Çarşamba Latin Dans Geceleri yapılıyor, biliyor muydunuz? Beşiktaş’ın en iddialı Latin Dansları gecelerini sakın kaçırmayın.

Beşiktaş Latin Dansları Gecelerine Davetlisiniz

Ülkemizde ve Dünya’nın bir çok noktasında, insanları sosyal aktivitelerde bir araya getiren binlerce üyeye ulaşmış Shall We Aktivite Arkadaşlığı grubunun, İstanbul Maçka Demokrasi Parkı’nda başlayan İstanbul Maçka Dans serüveni 2018 yaz ayında başlamıştır.

beşiktaş latin dansları

Etkinlik İle Başladı Yüzlerce Kişiye Yayıldı

Proje sadece bir etkinlik olmaktan sıyrılıp danstan öte samimi bir ortam yaratarak güzel ve geleceğe dönük iletişimler oluşturup, insanları bir araya gelebilecekleri bir platform haline getirmiştir. Bu üç aylık projede insanların boş zamanlarını değerlendirebilecekleri etkinlikleri yapmakla kalmamış, hayatlara da dokunarak dans karşı bakış açılarının değişmesine ve özgüvenlerinin artmasına yardımcı olmuştur. Üç ay boyunca her Pazar Salsa ve Bachata workshopları dans severlere ücretsiz olarak verilmiştir.

beşiktaş latin dans geceleri

Maçka Demokrasi Parkı İle Başladı

Proje kapsamında başlayan bu etkinlik Maçka Demokrasi Parkına renk katmış, bir çok kitleye ulaşarak büyümeye başlamıştır. Sokakta başlayan bu hareket aslında herkesin dans edebileceğinin kanıtıdır.

beşiktaş latin

Dans Geceleri Düzenlemeye Başladılar

Bir parktan başlayarak buralara gelen, çok farklı bir heyecanı sizlerle paylaşan bu ekip,  bir marka haline gelen Shall We istanbul Maçka Dan, Yalçın Çetinkaya ve İbrahim Çoker yönetiminde ve yetenekli eğitmen kadrosu ile İstanbul da belli başlı dans gecelerinden birisi olmaya aday SHALL WE DANCE LATIN NIGHT ile sizlere sahnesini açıyor.

DorockXL Beşiktaş’ta Elit Bir Dans Gecesi Yapılıyor

Beşiktaş ın gözde mekanlarından Meydan Beşiktaş – Dorock Xl – Champs Pub’ta her Çarşamba akşamı muhteşem bir gece sizleri bekliyor
Gece kapsamında Salsa, Bachata, Kizomba, Cha Cha gibi dansların yanı sıra ücretsiz Workshoplar ve geceye özel showlar sizi bekliyor. Kalitesinden ödün vermeyen Shall we? ve Maçka Dans Ekibi olarak hepinizi bekliyoruz.

GİRİŞ ÜCRETİ: 25 TL’dir (bir içecek dahil)
Workshop      : 20:00 – 21:00
Başlangıç      : 21:00
Bitiş               : 01:00

Mekanın ücretli otoparkı vardır
Kart ödemelerinde %18 kesilir.

 

Biscolata Erkekleri Kimdir? Hayatları ve Fotoğrafları Bu Haberde.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu