Gündem

Berk Oktay’ın Özel Görüntüleri Eşi Tarafından mı Sızdırıldı? Son Dakika!

Berk Oktay’ın özel görüntüleri eşi tarafından mı sızdırıldı? Ünlü oyuncu Berk Oktay ve ayrılma aşamasında olduğu eşi ile aralarındaki sular durulmuyor. İddialara göre oyuncunun özel görüntülerini eşi sosyal medyaya sızdırdı.

Berk Oktay’ın Özel Görüntüleri Eşi Tarafından mı Sızdırıldı? Son Dakika!

Oyuncu Berk Oktay’ın uygunsuz ve çok özel görüntülerini, ayrılma aşamasında olduğu avukat eşinin sızdırdığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Hakkında 6 yıla kadar hapis istenen avukat eşi ile ilgili Oktay ilk defa konuştu.

6 Yıla Kadar Hapis İstemi Var!

Savcılık ünlü oyuncunun eşi ile ilgili “Özel hayata ilişin görüntü ve sesleri ifşa etmek’ suçundan 6 yıla kadar hapis” istemiyle iddianame düzenlemişti. Konu ile ilgili bir radyo programında konuşan Oktay bakın neler söyledi.

Allah Kimseye Böyle Bir Şey Yaşatmasın!

Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada “hepinizin bildiği gibi başıma ne yazık ki talihsiz ve çok üzücü beni ve ailemi yıpratan bir olay geldi. Allah’tan kimseye böyle bir şeyi yaşamamasını temenni ederim.” dedi ve suç duyurusunda bulunduğunu ekledi.

berk oktay ve eşi

Türk Adaletine Güveniyorum

Ünlü oyuncu açıklamasına şöyle devam etti, “Bundan sonrasında bugüne kadar ben sadece Türk adaletine, Türk polisine sonuna kadar güvendim güvenmeye devam edeceğim. Öncelikle ilahi adalete ondan sonra da Türk adaletine ve polisimize sonuna kadar güveniyorum. İş artık hukuktadır adliyededir. Bu işin sonuna kadar takipçisi olacağım” diyerek haklı isyanını dile getirdi. Siber suçlar polisleri incelemelerine devam ediyor.

Cansu Taşkın Kime Meydan Okudu?

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. İnsanlarin yollari ayrildiginda neden bu kadar pisleşir anlamam bitmiş gitmiş madem yoluna bak neyin hirsi bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu