Gündem

Beren Saat Makyajsız Fotoğraf Paylaştı. Kısa Sürede Sildi

Beren Saat makyajsız fotoğrafını paylaştı ancak kısa bir süre sonra hemen sildi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaştı. Gelen rekor beğeni ve yorum yağmuruna rağmen kısa sürede fotoğrafını sildi.

Beren Saat Makyajsız Fotoğraf Paylaştı

Beren Saat, Netflix ile dizi anlaşması yapmıştı. Yeni Netflix dizisi Atiye için çekimler başladı. Kamera karşısına geçen oyuncu Beren Saat, sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaştı. Bir süre sonra nedeni bilinmeyen sebepten dolayı fotoğrafı kısa sürede sildi.

Netflix Dizisi İle Gündemde

Beren Saat, uzun bir aradan sonra kadrosunda ,Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun, Metin Akdülger, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi başarılı isimlerin olduğu Netflix’in yeni dizisi Atiye ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Beren Saat Makyajsız Fotoğraf Paylaştı, Rekor Beğeni Geldi

Bir süre önce Kenan Doğulu ile boşanma dedikoduları çıkan ve uzun süre sessiz kalan Beren Saat sessizliğini bozmuştu. Boşanmıyoruz diye açıklamada bulunan Beren Saat bütün söylentilerin önüne geçmişti. Bugün sosyal medya hesabında makyajsız fotoğrafını paylaşan Beren Saat’e rekor beğeni ve yorum yağmuru geldi. Fakat Beren Saat bilinmeyen bir sebeple bu fotoğrafını sildi.

Yeni Dizisinin Çekimlerine Başladı

Netflix ile yeni dizi için anlaşma yapan Beren Saat bilinmeyen bir sebepten dolayı fotoğrafını sildi. Uzun zamandır bir projede yer almayan Beren Saat yeni dizisinin çekimlerine başladı. Bu yeni dizi projesiyle ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü oyuncuya yorum ve beğeni yağdı. Ancak Beren Saat, kısa bir süre sonra bu paylaşımı sildi.

Netflix’te Yayınlanacak İkinci Türk Dizisi

Netflix de yayınlanacak olan ikinci Türk dizisi Atiye’nin çekimleri başladı. Gizem, drama türünde olacak dizi sekiz bölümden oluşuyor. Beren Saat’e Mehmet Gülsür’ün de eşlik edeceği dizi hayranları tarafından oldukça merak ediliyor.

Neden Sildi Bilinmiyor

Beren Saat makyajsız fotoğraf paylaştı. Bir çok beğeni ve yorum alan fotoğrafın neden silindiği bilinmiyor. Sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaştığı makyajsız fotoğrafı çok ilgi çekmişti. Hayranları Beren Saat’in fotoğrafını neden sildiğini merak ediyor.

 

En Çok Konuşulan Netflix Dizileri

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. E gayet güzel kadın, nie silmiş ki? Psikolojisi bozuk bu aralar… ünlü de olsa kadın sonuçta

  2. güzel ama çoook yapmacık ve samimiyetsiz bir kadın, bu yüzden bir türlü beğenemiyorum bu kadını.. :((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu