Gündem

Beren Saat Kenan Doğulu Evliliği Bitiyor mu? İddialar Doğru mu?

Beren Saat Kenan Doğulu evliliği gerçekten bitiyor mu? bir süredir gündemde olan dedikodular gerçekten doğru mu? Doğum gününde, bir kazada kaybettiği eski sevgilisi ile ilgili paylaşım yapan Beren Saat’in evliliğinin mutsuz olduğu ve yakında ayrılacağı ile ilgili dedikodular vardı ve 2. Sayfa programında bu dedikodular masaya yatırıldı.

Beren Saat Kenan Doğulu Evliliği Bitiyor mu? İddialar Doğru mu?

Kanal D’de yayınlanan 2. sayfa programında bir süredir konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu aşkı ile ilgili konular masaya yatırıldı. Beren Saat’in sosyal medya paylaşımları oldukça şüphe uyandırıyor. Son paylaşımlarından birisi bir el fotoğrafı ve elin üstünde tüyler var sanki bir kanat fotoğrafı gibi. Paylaştığı fotoğrafların yeni projesinde canlandıracağı karakter ile ilgili düşünülse de yıllar önceki eski sevgilisine gönderme yapması ve Kenan Doğulu ile ilgili evliliklerine verdiği kısa cevaplar sebebiyle akıllarda neler oluyor sorusunu bırakıyor.

Fotoğraflar Çok Şey İfade Ediyor

2. Sayfa programında Beren Saat’in Kenan Doğulu ile ilgili fotoğraflarını silmesi ve artık eşinin programlarına gitmemesi de konuşuldu. 28 Mart’ta boşanacakları ile ilgili söylentiler var.

Haftaya Boşanıyorlar

Televizyonda yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının sunucuları, Saat ve Doğulu ile alakalı çok yakın bir kişiden yapımcılarına mesaj gelerek çiftin boşanacakları yönünde iddiaların doğru olabileceğini belirtti. Beren ve Kenan çifti 2014 yılında ülke dışında dünya evine girmişlerdi.

Berk Oktay’ın Özel Görüntüleri İnternete Sızdı! Son Dakika!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. KEyifleri bilir ister boşansinlar ister boşanmasinlar ama sanmıyorum ben boşanacaklarını

  2. Birbirine çok yakışan bir çift daha yollarını ayırıyorsa yazık olur. Ne diyelim hayırlısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu