Gündem

Beren Saat Boşanma Açıklaması Yaptı!

Beren Saat Boşanma Açıklaması Yaptı! Kenan Doğulu ve Beren Saat için günlerdir magazin haberlerinde boşanacağı söylentileri dolanıp dururken son noktayı Beren Saat koydu.

Beren Saat Boşanma Açıklaması Yaptı!

Günlerdir magazin ve sanat dünyasında konuşulan Kenan Doğulu ve Beren Saat boşanıyor mu haberleri Beren Saat’in açıklamasıyla son buldu. Kenan Doğulu ile Beren Saat’in evliliklerinde uzun süre anlaşamamazlık, sorunlar olduğu söyleniyordu.

Amerika’da evlenmişlerdi

2014 yılında birbirleriyle büyük bir aşkla Amerika’da evlenen ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile oyuncu Beren Saat’in evliliğinde uzun süredir kriz yaşandığı bazı kişiler tarafından iddia ediliyordu. Beren Saat ve Kenan Doğulu arasındaki son boşanma dedikoduları ise magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı.

Uzun süreli sessizlik bozuldu

Kenan Doğulu tarafından konuyla ilgili açıklama gelirken, uzun süredir sessizliğini koruyan hiç bir şekilde olaya müdahale olmayan Beren Saat de sessizliğini bozarak açıklama yaptı.

Boşanmıyoruz!

Uzun süredir magazin gündemini meşgul eden ve ayrılacakları konuşulan hatta boşanma davası için mahkeme tarihi bile söylenen Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinden yalanlama geldi.

Asılsız haberler

Kenan Doğulu’nun ardından bir magazin programına açıklama yapan Beren Saat çıkan asılsız haberlere dayanamayıp boşanmayacaklarını, çıkan dedikoduların asılsız olduğunu asla böyle bir şeyin olmadığını söyledi.

Gülben Ergen Erhan Çelik Mahkemelik Oldu, Çelik Ceza Aldı!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu