Gündem

Benzine ve Mazota İndirim Geliyor! Erdoğan Müjdeyi Verdi.

Benzine ve mazota indirim geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan sürücüler için müjdeyi verdi. Dünyada benzin ve mazotun fiyatlarının düşmesiyle yaşanan indirimler ülkemizde de etkisini gösterdi. Bunun bir çok nedeni olduğu varsayılırken düşüş sürücülerin işine yaradı.

Benzine ve Mazota İndirim Geliyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan Müjdeyi Verdi.

Dünyada benzini ve mazotu en pahalı kullanan ülkeler arasında ilk sıralarda yerini alan Türkiye’de, bugün müjdeli bir haber var. Genellikle zam haberi alan sürücüler bu kez indirim haberi ile hem şaşkınlık hem mutluluk yaşadı. Dünya genelinde yaşanan düşüş sebebiyle ülkemizde de benzin ve mazota indirim yapılacağı açıklandı. Yapılan açıklamada bu geceden itibaren benzine 60 kuruş, motorine 55 kuruş indirim yapılacak.

Suudi Arabistan ve Rusya Etkili Oldu

Suudi Arabistan ve Rusya arasındaki üretim arzı sıkıntısı nedeniyle düşen petrol fiyatları tüm dünyaya yansıdı. Olay dünya basınında gündeme gelirken, ülkemizde ne kadarlık bir indirim olacağı merak konusuyken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklama yapıldı. Brüksel dönüşü uçaktayken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı, söz konusu indirimle ilgili “Benzine 60 kuruş, motorine ise 55 kuruş indirim yapılacak” dedi.

Bir Süredir Talep Az

Dünya üzerinde Corona virüsünün yayılması ile insanların sokağa çıkmaması ve buna bağlı taşıma araçlarının az kullanımı sebebiyle, petrole olan talep azaldı. Buna bağlı bir çok ülkede uçak seferleri iptal oldu ve yaşam adeta durdu. Hal böyle olunca da petrole talep azaldı ve fiyatlar oldukça düştü. Önümüzdeki günlerde Corona ile ilgili bir tedavi bulunmazsa, durumun ciddileşmesi bekleniyor.

 

Sekste Özgüven Önemli mi?

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu