Gündem

Benzin ve LPG Zam Duyurusu Yapıldı. Araç Sahipleri Dikkat. Son Dakika.

Benzin ve Lpg zam duyurusu yapıldı. Araç sahipleri bu haber sizler için. Bu geceden itibaren geçerli olmak üzere zam yapılacağı duyuruldu. Zaten çok pahalı kullandığımıza akaryakıt ürünlerine bir zam daha eklendi.

Benzin ve LPG Zam Duyurusu Yapıldı. Araç Sahipleri Dikkat. Son Dakika.

Benzin ve Lpg zam duyurusu yapıldı, araç sahipleri bir kez daha darbe yedi. Bu gece yarısından itibaren olmak üzere benzine 6 kuruş, lpg’ye 14 kuruş zam yapılacak. Fiyat artışı elbette pompa fiyatlarına da yansıyacak.

benzin ve lpg zam

Benzin Ne Kadar Olacak?

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’ndan (EPGİS) gelen bilgiye göre, Ankara’da ortalama 6,10 liradan satılan benzinin litre fiyatı 6,16 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul’da 6,03 liradan 6,09 liraya, İzmir’de 6,08 liradan 6,14 liraya yükselecek.

29 Ocak’ta İndirim Yapılmıştı

Dağıtım firmaları zaman zaman rekabet kuralları gereği şehirler arası farklı fiyatlar söz konusu olabiliyor. Benzinin litre fiyatında en son 29 Ocak’ta 17 kuruş indirim yapılmıştı.

Reynmen Derdim Olun Klibi Çalıntı mı? Ayrıntılar Bu Haberimizde.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Herşeye zam artık tuhaf gelmiyor. Önce indirim sonra zam kısmı ise bizi oyuncak gibi görmelerinin bir göstergesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu