içinde

Benim Festivalim 20 Ekim’de Gençleri Ağırlayacak!

Benim Festivalim KüçükÇiftlik Park’ta başlıyor. Sadece 21 yaş ve altındaki gençlerin katılabileceği festival 20 Ekim’de başlıyor.

Benim Festivalim KüçükÇiftlik Park’ta başlıyor. Sadece 21 yaş ve altındaki gençlerin katılabileceği festival 20 Ekim’de başlıyor.

Festivalin bu yıl 2.si düzenleniyor. KüçükÇiftlik Park’ta coşkulu bir festival gençleri bekliyor. Festival de çok sevilen ünlü isimler sahne alacak; Teoman, Edis, Aleyna Tilki, Yok Öyle Kararlı Şeyler ve Ekin Beril gençleri sevilen şarkılarıyla içinize işleyecek.

benim festivalim

Geçen yıl ilki düzenlenen festivale 8-10 bin genç katılım gösterdi. Geçen sene ki festival programında Duman, Büyük Ev Ablukada, Flört, Son Feci Bisiklet gibi çok sevilen isimler sahne almıştı.
Türkiye’nin ilk 21 yaş altı gençlere yönelik festivali aynı zamanda tek festival olma özelliğini taşıyor. Festivalde bir çok atölye ve söyleşi olacak. Spor, sanat, eğlence, teknoloji ve sosyal sorumluluk projelerinin yer alacağı bu güzel festivalde gençler harika deneyimler kazanacak.
Gün boyunca sürecek eğlenceli etkinlikler dahilinde “kendin yap” atölyeleri, color-up etkinliği, Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon topluluğu Makers Türkiye ile kodlama ve 3D tasarım atölyesi, aerobik jimnastiğin başarılı ismi Red Bull sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı, doğal yaşamın ve doğanın korunması ve bize düşen sorumluluklar hakkında eğitim verecek isim; doğa bilimci Serdar Kılıç ve daha bir çok sürpriz isimle söyleşiler olacak.

Konser Programı

Konserler:
15:00 – İKU Pop
16:00 – Ekin Beril
17:00 – YÖKŞ
18:10 – Aleyna Tilki
19:30 – Edis
21:15 – Teoman

Biletler biletix.com sayfasından satın alınabilir, kapıda satın alımlarda bilet fiyatları yüksek olacak bilgisi yer almaktadır.

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Sinem tarafından yazılmıştır.

Süt Reçeli Tarifi

20 Metrekare Hayatlar!