Gündem

Benim Festivalim 20 Ekim’de Gençleri Ağırlayacak!

Benim Festivalim KüçükÇiftlik Park’ta başlıyor. Sadece 21 yaş ve altındaki gençlerin katılabileceği festival 20 Ekim’de başlıyor.

Benim Festivalim KüçükÇiftlik Park’ta başlıyor. Sadece 21 yaş ve altındaki gençlerin katılabileceği festival 20 Ekim’de başlıyor.

Festivalin bu yıl 2.si düzenleniyor. KüçükÇiftlik Park’ta coşkulu bir festival gençleri bekliyor. Festival de çok sevilen ünlü isimler sahne alacak; Teoman, Edis, Aleyna Tilki, Yok Öyle Kararlı Şeyler ve Ekin Beril gençleri sevilen şarkılarıyla içinize işleyecek.

 

Geçen yıl ilki düzenlenen festivale 8-10 bin genç katılım gösterdi. Geçen sene ki festival programında Duman, Büyük Ev Ablukada, Flört, Son Feci Bisiklet gibi çok sevilen isimler sahne almıştı.
Türkiye’nin ilk 21 yaş altı gençlere yönelik festivali aynı zamanda tek festival olma özelliğini taşıyor. Festivalde bir çok atölye ve söyleşi olacak. Spor, sanat, eğlence, teknoloji ve sosyal sorumluluk projelerinin yer alacağı bu güzel festivalde gençler harika deneyimler kazanacak.
Gün boyunca sürecek eğlenceli etkinlikler dahilinde “kendin yap” atölyeleri, color-up etkinliği, Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon topluluğu Makers Türkiye ile kodlama ve 3D tasarım atölyesi, aerobik jimnastiğin başarılı ismi Red Bull sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı, doğal yaşamın ve doğanın korunması ve bize düşen sorumluluklar hakkında eğitim verecek isim; doğa bilimci Serdar Kılıç ve daha bir çok sürpriz isimle söyleşiler olacak.

Konser Programı

 • Konserler:
  15:00 – İKU Pop
  16:00 – Ekin Beril
  17:00 – YÖKŞ
  18:10 – Aleyna Tilki
  19:30 – Edis
  21:15 – Teoman

Biletler biletix.com sayfasından satın alınabilir, kapıda satın alımlarda bilet fiyatları yüksek olacak bilgisi yer almaktadır.

2019 Festivalleri (Güncel)

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu