GündemModa

Bella Hadid Seksi Paylaşımı ile Yine Kendine Hayran Bıraktı – Son Dakika!

Bella Hadid seksi paylaşımı ile yine kendine hayran bıraktı. Ünlü model yine olay yarattı.

Bella Hadid Seksi Paylaşımı ile Yine Kendine Hayran Bıraktı

Dünyaca ünlü model Bella Hadid siyah iç çamaşırları ile poz verdi ve fotoğraflar basında olay yarattı. Bella Hadid kimileri tarafından eleştirilsede kimileri ünlü modelin büyük hayranı.

Sosyal Medya Hesaplarında Milyonlarca Takipçisi Var

Ünlü modelin sosyal medya hesaplarında milyonlarca takipçisi var ve hayranları ünlü modelin paylaşımlarını oldukça beğendiklerini dile getiriyor. Bazı kişiler ise Bella Hadid’in fazla zayıf olduğunu bu yüzden sağlıksız göründüğünü söylüyorlar. Abd’li modelin sosyal medya üzerinden yaptığı son paylaşımı ise siyah iç çamaşırlarıyla verdiği seksi pozlar oldu.

Bella Hadid Seksi Paylaşımı

Oldukça Cesur Ama Sağlıksız Gözüküyor

Ünlü modelin son paylaşımı hayranları tarafından 1 milyondan fazla kez beğenildi. hayranları için adeta mini bir defile yapan model Hadid tüm seksiliği ile hiç bir yoruma aldırış etmeden pozlar sergiledi. Siyah iç çamaşırı ve uzun çizmeleriyle bir kez daha takipçilerini kendisine hayran bıraktı. Binlerce yorum geldi ama bir takipçisi “cesur ama sağlıksız görünüyor” şeklinde yorum yaptı. İnce bir vücuda sahip olan ünlü model bakalım bu yorumu görüp dikkate alacak mı?

Bella Hadid Seksi

An İtibariyle 1.5 Milyon Beğeni Var!

Ünlü modelin siyah iç çamaşırlı paylaşımı her ne kadar ufak tefek eleştirilere maruz kalsa da olay fotoğraflar an itibariyle 1.5 milyon beğeniyi aşmış durumda. Her ne kadar zayıf gözüksede genel itibariyle beğenildiği aşikar.

bella hadid

Pembe Bikinili Paylaşımı da Çok Beğenilmişti

Daha önce pembe bikinileriyle çektiği fotoğrafla “Kıştan önce bir kaç dakika daha D vitamini” yazıyla paylaşan Hadid, oldukça beğenilmişti. Takipçilerinden birisi “Güneşi bile kıskandırır” yorumu yapmıştı. Ünlü model Hadid’in fiziği oldukça kıskanılacak türden.

model bella hadid

 

Dünyanın En Uzun Bacaklı Modeli Ekaterina Lisina

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu