Gündem

Bella Hadid Kapadokya Ziyareti ile Sosyal Medyanın Gündeminde.

Bella Hadid Kapadokya ziyareti ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Kapadokya’da paylaştığı fotoğraflarla ortalığı kasıp kavuruyor. Çekimler için gittiği Kapadokya’da yaptığı paylaşımlara takipçileri tarafından adeta beğeni yağıyor.

Bella Hadid Kapadokya Ziyareti ile Sosyal Medyanın Gündeminde.

Son günlerin zirvelerde olan güzel mankeni Bella Hadid, bir kaç gündür çekimler için gittiği Nevşehir’in doğa harikası olan Kapadokya bölgesinde kalıyor. Türkiye turizminin cennetlerinden olan Kapadokya ile ilgili yaptığı paylaşımlar ise beğeni rekoru alıyor. Dünyaca ünlü modelin en son paylaştığı fotoğrafın beğeni sayısı neredeyse 500 bine ulaştı.

bella hadid fotoları

Yarım Milyon Beğeniye Ulaştı

22 yaşındaki ünlü mankenin Kapadokya’da paylaştığı fotoğraflar ve video sayesinde ülkemizin turizm cennetlerinden olan Kapadokya’nın da bilinirliği artıyor. Yarım milyon beğeniye ulaşan bu paylaşımlar eminiz ülke turizmine oldukça katkı sağlayacaktır. Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Mert Alaş ile çalışan Hadid, son olarak gün doğumunu “Bazı günler uyanıyorum ve doğanın hangi parçasına daha çok aşık olduğumu bilmiyorum … 07: 00” yazısıyla sosyal medya hesabından paylaştı.

bella hadid pozları

bella hadid kapadokya

 

Çağatay Ulusoy Restaurant Açıyor? Peki Nerede ve Ne Zaman? Cevapları Bu Haberimizde!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. Güzel bir şey aslında ülkemizin güzellikleri tanıtılıyor ayrıca hatun gerçekten efsane :)

  2. En azından Türkiyenin dört bir yanı cennet olan Anadolu’nun içerisinde Kapadokyayı tanıtması bizim kültürel değerlerimize katkı sağlamıştı fotoğraf çektirerek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu