Gündem

Behzat Ç Netflix Kanalıyla Geri Dönüyor

Yayınlandığı günden final yapana kadar raiting rekorları kıran dizi Behzat Ç Netflix kanalıyla geri dönüyor. Üstelik yeni bölümleriyle!

Behzat Ç Netflix Kanalıyla Geri Dönüyor

Yayınlandığı yıllarda raiting rekorları kıran ve final yapmasıyla hayranlarını bir hayli üzen efsane dizi Behzat Ç Netflix ile ekranlara geri dönüyor. Netflix Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan dizi, Erdal Beşikçioğlu ve Fatih Artman isimleriyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Organize İşler Sazan Sarmalı filminin Netflix’e geçmesi büyük bir yankı uyandırmıştı. Kimi seyirciler ve sektör çalışanları bu durumu desteklerken, kimileri de eleştirmişti. Netflix’in son hamlesi ise, diziseverleri bir hayli sevindirdi.

Efsane dizi Behzat Ç., yeni bölümleriyle Netflix’te yayın hayatına tekrar başlayacak. Özellikle Behzat Ç. hayranlarının uzun süredir beklediği bu güzel haber ise geçtiğimiz günlerde açıklandı. Behzat Ç.’yi satın alan Netflix ise, zaman kaybetmeden kolları sıvamaya başladı.

Erdal Beşikçioğlu ve Fatih Artman kadroda

Yeni bölümleriyle ekranlara dönüş yapacak dizide iki başrol isminin akıbeti kesinleşti. Erdal Beşikçioğlu ve Fatih Artman ikilisi, maceralarına kaldıkları yerden devam edecekler.

Netflix ile 2 sezonluk anlaşma yapan dizinin akıbeti ise gelecek raitinglere göre belli olacak. Kısa zaman içerisinde yeni tanıtım videolarını göreceğimiz dizinin sezon içerisindeki tüm bölümleri aynı anda yayınlanacak.

Diriliş Ertuğrul 137.Bölüm Fragmanı Yayınlandı.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu