Gündem

Kocasını Bebeğinden Kıskanınca Bebeğinin Boğazını Kesti

Ukrayna’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Bir anne, kocasını bebeğinden kıskandığı için  3 haftalık kız bebeğinin boğazını kesti. Doğum yaptıktan sonra psikolojik tedavi görmeye başlayan kadın, polise verdiği ifadesinde o gün ne yaptığını hiçbir şekilde hatırlamadığını söyledi.

Kocasını Bebeğinden Kıskanınca Bebeğinin Boğazını Kesti

Ukrayna’nın Rivne şehrinde kan donduran bir cinayet meydana geldi. Yasal sebeplerden dolayı ismi açıklanmayan 21 yaşındaki anne, kocasının 3 haftalık kız çocuğunu daha çok sevdiğini düşündüğü için kıskançlık krizine girdi. Psikolojik tedavi gördüğü söylenen kadın, kocası çöp dökmeye gitti anda 3 haftalık bebeğinin boğazını kesti ve öldürdü.

Karısının ellerindeki kanları gördü…

Çöp döktükten sonra eve gelen baba, karısının ellerindeki kanı görür görmez hemen bebek odasına gitti. Bebeği kanlar içinde hareketsiz bir şekilde yatarken gören baba sağlık ekiplerine haber verdi.

Büyükanne, kadının kocasını çok kıskandığı için bebeğini öldürdüğünü iddia etti

Torununu öldüren kadın için çok kıskanç olduğunu ve kocasını bebeğinden bile kıskandığını söyleyen büyükanne, 3 haftalık kız bebeğin ölümünün bu sebeple meydana geldiğini iddia etti.

Olayın ardından polise ilk ifadesini veren ismi açıklanmayan 21 yaşındaki anne, o gün gün boyunca neler yaptığını hiçbir şekilde hatırlamadığını beyan etti.

Ne oldu, neden ağlıyorsun?

Bebeğini kanlar içinde hareketsiz yatarken gören baba, vakit kaybetmeden sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri eve geldiğinde katil annenin kocasına, “ne oldu, neden ağlıyorsun?” diye sorduklarına şahit oldular.

Meningoensefalit hastası olduğu öğrenilen katil annenin daha önce de kriz geçirdiği kayıtlara geçmiş. Psikiyatrik tedaviden sonra suçlu bulunursa en az 15 yıl hapis cezası alacak.

Cani Anne Çocuğunun Vücuduna Çamaşır Suyu Enjekte Etti

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Herkes çocuk yapmamalı. Kesinlikle öncesinde psikolojik durumlarının el verip vermediğine bakılmalı.

  2. Hicbir sekilde aklın vicdanin kabul edemeyeceği birşey ama ne yazık ki lohusa sendromu diye bir şey var. ben bebeğini kucağına almak, emzirmek, görmek dahi istemeyen bir çok durum ve yakın zamanda da annenin kendisi intahar eden bir vukaatla karşılaştım. Gerçekten çok zor :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu