SON DAKİKA

Beauty Fest 2018 Hakkında Her Şey

ohaaa
Beauty Fest 2018 Hakkında Her Şey

Beauty Fest 2018, bu senenin en güzel festivali, 4-5-6 Mayıs tarihleri ​​arasında Uniq İstanbul’da yapılacak.

Beauty Fest’te Neler Var?

Ünlü makyaj uzmanları ile birebir söyleşi fırsatı, güzellik ve stil danışmanları ile röportajlar, Ece Seçkin, Fettah Can ve CIELO konserleri, gün boyu DJ performansları, ünlüler ve influencerlar, stilinizi yeniden ortaya koymak için cornerlar, workshoplar, son güzellik trendleri, makyaj ve moda workshopları, eğlence yarışları, dans ve spor aktiviteleri, en yeni ürünler, teknoloji ve sürprizler sizi bekliyor.

beauty fest 2018

Güzellik ve bakım alanında bambaşka bir deneyim yaşamak isteyenler, aradıkları her şeyi, hatta bu festivalde aramadıkları şeyi bile bulacaklar. Festival 10:30 – 22:00 saatleri arasında olacak, ve sizler festivalin kalanın da dinlenecek, öğrenecek ve eğlenceli bir hafta sonu geçireceksiniz. Gelecek vaat eden markaların güzellik endüstrisinde farklı deneyimlere sahip olacakları söyleşiler, workshoplar, etkinlikler, yarışmalar, konserler ve daha pek çok sürpriz sunacak.

Workshop’lar da Olacak!

Ünlü sosyal medya influencerlarının keyifli sohbetlerini dinleyebilecek ve onlarla tanışmak için fırsatlar bulabileceksiniz. Workshoplar da, markaların makyaj uzmanlarından güzellik ve ilgi alanlarını içerecek, aktif yaşamı destekleyecek etkinliklere dahil olacak, yarışmalar ve konserler ile eğlenecek, BIG SALE kampanyaları ile istediğiniz ürünlerde inanılmaz indirimler elde edeceksiniz.

5 Mayıs Cumartesi günü Fettah Can ile 4 Mayıs Cuma günü Ece Seçkin ve 6 Mayıs Pazar günü Beauty Fest’te CIELO konserleri ile büyük bir müzik ziyafeti yaşayacaksınız. Mis gibi bahar havasını alırken müzik eşliğinde coşkuyla şarkı söyleyip dans edebileceksiniz.

beauty fest nezaman

Yılın eşsiz festivalini kaçırmayın!

Festival biletlerini Biletix’ten alabilirsiniz. Sizler için festival fiyatlarını ve yerini de paylaşıyorum.

Ulaşım: Araç İle

Maslak-Ayazağa’da bulunan UNIQ İstanbul, D100, TEM, Büyükdere Caddesi ve Kağıthane-Cendere Yolu olmak üzere dört rotaya erişime sahiptir. Ankara yönünden geliyorsanız, Levent’in Maslak ve Ayazağa yönünü takip edin. İstanbul-Ankara istikametini takip ederek Levent’e bağlanın ve tekrar Maslak-Ayazağa istikametini takip edin.

Metro İle

M2 Yenikapı – Hacıosman hattının açıldığı, İTÜ Ayazağa Durağı’ndeki “Plazalar” çıkışından sonra halka UNIQ İstanbul’a ulaşılacak. Yürümeyi tercih etmeyin, kompleksin metro çıkışından uzaklık 10 dakikadır.

Bonus olarakta kendi yazdığımız makyaj trendlerini size sunuyorum.

Otobüs İle

-41AT AYAZAĞAKÖYÜ – DAVUTPAŞA YILDIZ TEK. ÜNİ.
-41C AYAZAĞAKÖYÜ – SARIYER
-41E AYAZAĞAKÖYÜ – KABATAŞ
-41M AYAZAĞAKÖYÜ – MECİDİYEKÖY
-48L GÖKTÜRK KÖYÜ – 4. LEVENT

 

Bu Yılın Makyaj Trendleri

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
  Subscribe  
Bildir
SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Eylül 2018, 14:19

TEKNOFEST 20 – 23 Eylül’de İstanbul’da!

Uzay ve teknoloji ve havacılık üzerine gerçekleşecek, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı tarafından ev sahipliği yapılacak olan TEKNOFEST, 20 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul’da yeni havalimanında. Teknofest İstanbul’da!… Gelecekte kullanılacak teknolojiler üzerine çalışmak, araştırma yapmaya teşvik etmeyi amaç edinen Teknofest İstanbul, İstanbul’un yeni havalimanında 20 Eylül 2018...

Devamını Görüntüle