GündemSinema

Bay Yanlış Dizisi İle İlgili Detaylar

Özge Gürel ve Can Yaman’ın başrolde olduğu dizi 26 Haziran 2020 Cuma günü Fox TV’de yayınlanan ilk bölümü ile yaz dönemine güzel bir giriş yaptı. Pandemi sonrası izleyiciler ekran karşısında yazın yayınlanan romantik komedi dizileri ile stres atıyor. Bay Yanlış dizisi ile ilgili bilgileri derlediğim yazımı keyifle okursunuz umarım.

BAY YANLIŞ DİZİSİ

Özge Gürel ile Can Yaman geçtiğimiz senelerde yayınlanan “Dolunay” dizisinde de birlikte başrol oynamışlardı. Gayet uyumlu oldukları gözlenen ikili bu dizide de başarılı performanslar sergiliyorlar. Özge Gürel Ezgi İnal karakterine can verirken, Can Yaman ise Özgür Atasoy karakterini başarılı ile canlandırıyor. Dizi Gold Film imzalı. Senaryo ise Aslı ve Banu Zengin’e ait. Yönetmen koltuğunda ise Deniz Yorulmazer var.

DİZİNİN KONUSU

Ezgi, son derece saf, aşka aşık, olduğu gibi görünen, doğal bir kız. Soner isimli genç ile 3 senelik ilişkisi, Soner için düzenlediği sürpriz doğum günü partisinde aldatıldığını öğrenmesi ile son bulan Ezgi için zorlu günler başlar. Soner ile birlikte oturduğu evden ayrılmak zorunda kalan ve bu arada işinden de olan Ezgi’nin hayatı bir anda ters yüz olmuştur. Bu süreçte yeni kararlar alır ve kuzeninin yanına taşınır. Artık yanlış erkeklerden uzak duracaktır ve doğru erkeği bularak hayatını düzene koyacaktır. Bu kararını uygulaması için ona yardımcı olacak kişi ise herkes tarafından “Bay Yanlış” olarak görülen Özgür’dür. Özgür, aşka inanmayan adı gibi özgür takılmayı seven, bağlanmaktan korkan, zengin bir adamdır. Özgür ile tanışması ile maceradan maceraya koşmaya başlayan Ezgi kendini yine bir aşk sarmalının içinde bulur. Birbirlerine aşık olan ancak bunu itiraf etmekte zorlanan ikilinin başından geçenleri konu alan dizi oldukça keyifli ve eğlenceli.

OYUNCU KADROSU

Birbirinden başarılı oyunculardan oluşan kadroya bir bakalım ve esas oğlan ile esas kızı yakından tanıyalım.

Can Yaman- Özgür Atasoy
Özge Gürel- Ezgi İnal
Fatma Toptaş- Cansu Akman
Cemre Gümeli-Deniz Koparan
Gürgen Öz- Levent Yazman
Serkay Tütüncü- Ozan Dinçer,
Sarpcan Köroğlu- Serdar Öztürk
Taygun Sungar- Soner Seçkin,
Feri Baycu Güler- Nevin Yılmaz
Suat Sungur- Ünal Yılmaz
Lale Başar- Sevim Atasoy
Anıl Çelik- Emre Eren
Ece İrtem- Gizem Sezer
Kimya Gökçe Aytaç- İrem Doğan
Aygün Hanım- Şebnem
Ecem Karavus-Yeşim
Asir Fikri Gündoğdu- Kerem Soydan 

CAN YAMAN (ÖZGÜR ATASOY)

Özgür Atasoy, otuzlu yaşlarda, aşka inanmayan, günü birlik ilişkiler peşinde koşan, özgür ruhlu, heyecan düşkünü, zengin, iyi eğitim almış, oldukça yakışıklı bir adamdır. İstanbul’da popüler bir restoranın işletmecisi ve sahibidir. Seçimlerinde her zaman mantığını ön plana koyar ve duygularına kulak asmaz.

ÖZGE GÜREL (EZGİ İNAL)

Ezgi, otuzlu yaşlarda, sıradan bir hayat yaşamayı seven, doğal, kendi halinde, çıtı pıtı, hayalperest, yüreğinin götürdüğü yere giden, iddiasız güzel bir kadındır. Ufak bir şehirde doğup büyümüş, üniversite için İstanbul’a gelmiş ve burada yaşamaya devam eden Ezgi, halkla ilişkiler mezunudur. Ezgi, oldukça yardımsever, fedakar ve dürüst biridir. Mantığını her zaman ikinci plana atan Ezgi, duyguları ile hareket etmeyi tercih eder. Bu tercihi ise onu çoğu zaman zor durumda bırakır.

Bay Yanlış 6. bölüm 7 Ağustos Cuma günü ekrana gelecek.

 

Sen Çal Kapımı Dizisi İle İlgili Detaylar

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Romantik komedi hep sevilir tutar bende severim fırsat buldukça bunu takip edicem hele can yaman ismi ztn izleme adına gecerli sebep

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu