Sinema

Batwoman Dizisinin Fragmanı Çıktı!

1956 yılında okuyucularla buluşan Batwoman dizi oluyor! Yakın bir tarihte yayınlanması beklenen Batwoman dizisinin fragmanı çıktı!

Batwoman Dizisinin Fragmanı Çıktı!

DC dünyasının en eski karakterlerinden biri olan Batwoman, dizi oluyor. Başarılı oyuncu Ruby Rose’un hayat verdiği Batwoman dizisinin ilk tanıtımı da yayınlandı. The CW kanalında yayın hayatına başlayacak olan dizinin ilk fragmanı bir hayli merak uyandırıcı. Yüksek bir binanın tepesinden Gotham City’i izleyen Batwoman, adaleti sağlamak için geliyor!

1956 yılında kaleme alınan kült karakter Batwoman’in birbirinden heyecanlı maceralarını izleyeceğimiz dizinin senaryosu Caroline Dries’a ait. Merakla beklenen dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Marcos Siega oturuyor. Siega aynı zamanda dizinin yapımcılığını da üstleniyor. Diğer yapımcılar ise Greg Berlanti, Sarah Schechter, Geoff Johns ve David Nutter.

Anket Haber: Erkeklerin Kadınlarda Seksi Bulduğu İlginç Şeyler

Batwoman dizi kadrosu

Batwoman dizisinin başrol oyuncusu Ruby Rose. Ana karakterimize Camrus Johnson, Rachel Skarsten, Meagan Tandy ve Nicole Kang gibi isimler eşlik ediyor olacaklar. Karanlık ve her türlü suçun işlendiği Gotham City’de gerçekleşen olayların anlatılacağı dizide adaleti sağlamaya çalışan bir Batwoman, gerçek adıyla; Kate Kane izleyeceğiz…

Batwoman karakteri hakkında

59 yılında yazılıp çizilmeye başlanan Batwoman karakteri, DC’deki ilk lezbiyen karakter olma özelliğini taşıyor. Batman’dan esinlenen Kane, tüm servetini suça ve adaletsizliğe karşı kullanacak.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu