Gündem

Başkent’te Klinikte Tecavüz Dehşeti. Profesör Tutuklandı

Başkent’te klinikte tecavüz dehşeti yaşandı. Ankara’da bir profesör, kendi özel veteriner kliniğinde çalışan kadın veteriner hekime vahşet yaşattı. Alkol alıp önce genç kadını taciz etti. Tacizine karşı çıkan genç kadını ardından dövüp darp etti. Genç kadını tartaklayıp darp eden profesör, genç veteriner hekim kadına sonra cinsel saldırıda bulundu.Genç kadının polise şikayeti üzerine profesör tutuklanıp cezaevine konuldu.

Başkent’te Klinikte Tecavüz Dehşeti. Profesör Tutuklandı

Olay Ankara’da 3 Nisan’ı 4 Nisan’a bağlayan gecede, bir veteriner kliniğinde yaşandı. Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde öğretim üyesi olan H.B., akşam saatlerinde sarhoş olarak kendisine ait özel kliniğe gitti. Bu sırada klinikte çalışan, 23 yaşındaki genç veteriner hekim Ç.B. nöbetçi hekim olarak klinikte bulunuyordu.

profesör tecavüz

ALKOL ALMA TEKLİFİNİ REDDEDİNCE

Ç.B adlı genç kadının ifadesine göre, önce kendisine yemek hazırlamasını isteyen Profesör H.B. daha sonra mutfağa gelip kendisine alkol içmeyi teklif etti. Genç veteriner kadın alkol almayı reddedince, sinirlenen profesör önce fiziksel saldırıda bulundu, daha sonra genç kadını darp etmeye başladı.

KAFASINI YERE VURDU

Genç hekimin bu duruma karşı çıkması sonucunda daha da sinirlenen H.B., genç kadını darp edip zorla alkol içirmeye çalıştı. Genç kadın kaçmaya çalışırken saçından yakalayarak, kafasını yere vurdu.

DEFALARCA CİNSEL SALDIRIDA BULUNDU

Öğretim üyesi olan profesör H.B., darp etkisi ile kendisinden geçip bayılan genç kadına defalarca tecavüz etti. Kendisine gelip gözünü başka bir odada açan Genç kadın hekimin başında bekleyen kişi ise H.B.’nin ortağı S.D.idi . Genç hekimi şikayet etmemesi için H.B’nin ortağı S.D. kadını uyardı.Kızını merak edip ulaşamayan anneye daha sonra hasta müdahelesinde size dönüş yapıcak dendi.

ŞİKAYETTEN VAZGEÇİRMEYE ÇALIŞTILAR

Öğretim görevlisi profesörün ortağı S.D. daha sonra genç kadına “Ben bir şey yapmadım, haberin olsun” diyerek genç veteriner kadını hastaneye götürme teklifini etti. Genç kadın, profesörün aracı ile profesörün arkadaşı olan bir jinekologun kliniğine götürüldü. Genç kadının ifadesine göre, kendisini muayene eden ve bazı ilaçlar veren jinekolog da genç kadını şikayet etmemesini ve onu şikayet etmekten vazgeçirmeye çalıştığını söyledi.

veteriner tecavüz

RAPOR ALIP ŞİKAYETÇİ OLDU

Olayın ardından evine giden genç kadın başından geçenleri annesine anlattı. Anne,bkızını alıp önce hastaneye götürüp darp ve tecavüz raporu aldı. Raporu aldıktan sonra polise gidip, öğretim görevlisi Profesör H.B. ve ortağı S.D.’den şikayetçi oldular.

“BANA KOMPLO KURULDU” SAVUNMASI

Genç kadının şikayetinden sonra gözaltına alınan profesör kendini “Bana komplo kuruldu, birlikte olmadım” diyerek savunmaya çalıştı.Fakat genç kadının aldığı raporlar bu ifadeyi çürüttü. Daha sonra ifadesine başvurulan jinekologun, “H.B, beni aradı, kız arkadaşımla fazla içki içtik, biraz rahatsızlandı, gece ne oldu bilmiyorum, sana muayeneye getiriyorum” diye söylemesi üzerine öğretim görevlisi profesör H.B.’yi ele vermiş oldu.

O PROFESÖR TUTUKLANDI

Zanlı profesör tutuklanması istemiyle Nöbetçi Ankara 1. Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Davaya bakan Hakim Sezer Söylemez, zanlı profesörünün “nitelikli cinsel saldırı” suçundan tutuklanmasına karar verdi. Profesör H.B tutuklanarak, cezaevine götürüldü.

Otel Odasında Karısına Yakalandı. Videolu Haber. 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Kızın annesine helal olsun. Gerçi yapması gereki yapmış ama çoğu anne böyle davranmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu