in

Başak Burcunun Komik Yönleri

Başak burcunun komik yönleri

Başak burcunun komik yönleri! Temizlik hastaları ve detaycı başakların komik yönlerini gelin beraber keşfedelim. Belki ileride hayatınıza girecek olan başak burçları için bu yazı sizin rehberiniz olur..  

Başak Burcunun Komik Yönleri

Bir Başak’ı çıldırtmak istiyorsanız işiniz çok kolay. Karşılıklı oturup sohbet ederken ona dişlerinin arasında bir şey olduğunu söyleyin. Vereceği tepkiyi görünce hayret edeceksiniz.   Onun hayali bir şey yüzünden nasıl rahatsız olduğunu izleyin. Bu yüzden defalarca lavaboya gidip gelişine şahit olacaksınız. Bu sizi oldukça eğlendirip keyiflendirecektir. Başak burcu arkadaşınızın evine gidip “Evin içi bir tuhaf kokuyor” filan demeye kalkarsanız, sizin orda oluşunuzu önemsemeden temizliğe girişecektir. Bu temizlik günler hatta haftalar bile sürebilir.

Başak burçları çok detaycı insanlar oldukları için sizinle konuştuğu bir konu hakkında saatlerce yorum yapabilir. Bunu yaparken asla üşenmezler. Size yolda yürüyen bir insanı anlatırken bile hangi yoldan geçtiğini, kaldırımın ne renk olduğunu veya kıyafetleri ne renkti gibi detayları asla atlamazlar. Başak burcu arkadaşınızla saatlerce başkalarını çekiştirirsiniz. Onlarla saatlerce dedikodu yapmak size oldukça keyifli gelecektir. Üstü kapalı konuşmayı asla sevmezler. Dertlerini anlatırken argo kelimeleri kullanmak gibi özellikleri vardır. Bu onları daha çok sevimli yapar. Kendilerini hiç bir konuda kasmazlar. Eğer birini kızdırmak istiyorsanız bunu bırakın sizin yerinize başak burcu arkadaşınız yapsın. O sizin yapamadığınız bütün abartıları ile karşısında bulunan kişiyi psikolojik olarak çökertecektir. Bunu sizi anlatırken keyifle dinleyip gülme krizlerine girebilirsiniz.

Başakların depresif olan Boğa burçlarına karşı engelleyemediği bir zaafı vardır. Boğalarda bu durumu avantaja çevirmeyi ihmal etmezler. Hemen başak burcunun evine taşınırlar. Bu iş boğa burcunun çıkarına olur. Temizlikmiş, yemek yapmakmış, çamaşırmış gibi sorunlarla kafasını yormayan boğaların bu birliktelik oldukça hoşuna gider. Kolay kolay bağlanamazlar, onları aşık etmek oldukça zordur. Hoşlanmaya başladığı kişiden ışık hızıyla soğuyabilir. Eğer bir başağı elinizde tutmak istiyorsanız kişisel temizliğinize özen göstermelisiniz. Siz bunu yapmazsanız o sizi banyoya sokup fırçayla yıkamaya kalkarsa şaşırmayın. O anı gözünüzde canlandırın. Oldukça komik anlar yaşayacağınız gözünüzün önüne geldi mi? Biz o anki halinizi düşünemedik :))

Başak Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

10 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sokağa çıkma kısıtlaması iptal

Sokağa Çıkma Kısıtlaması İptal Edildi!

vücudumuz nasıl çalışır

Vücudumuz Nasıl Çalışır?