in

BayıldımBayıldım

Başak Burcunun En Etkin 10 Özelliği

başak burcunun en etkiin 10 özelliği

Başak burcunun en etkin 10 özelliği! Başakları bugüne kadar hep titizlikleriyle bildik ama bilmediğimiz daha bir çok etkin özelliğini es geçtik! Detaycı, lafını esirgemeyen başak burçlarını daha yakından tanıyalım. Onları yakından tanımak belki biraz daha işinizi kolaylaştırabilir…

Başak Burcunun En Etkin 10 Özelliği

1- Başak burcu insanları eleştiri yapmayı çok sever. Hatta o kadar çok sever ki yaklaşımlarını biraz abartıp pireyi deve yapma konusunda üstattır.

2- Titizlikleriyle meşhur başak burcunun evine davetliyseniz dezenfekte olup evine gitmenizi tavsiye ederiz. Zira tertemiz evleri ve titiz yaklaşımlarıyla kendinizi çöpten çıkmış gibi hissedebilirsiniz.

3- Başaklar konuları büyütmeye bayılırlar ve bu konuda ustalaşmışlardır. Başak burcu insanları 3 dakikada anlatabilecekleri bir konuyu ballandırıp en az 15 dakika anlatma potansiyeline sahiptirler. Konuları abartmak onların genlerinde var. Ama şöyle düşünün onlarla dedikodu yapmak böyle olunca çok zevkli hale gelir.

4- Detay deyince akla ilk gelen burç tabiki  Başak’lardır. Onların analiz kabiliyeti en iyi bahis analizi yapan sitelere taş çıkartır.

5- Başak burcu insanlarının bilgin tavırları vardır. Hatta bir ortamda en çok konuşma hakkını kendinde görür. Onları susturmak öyle kolay değildir.

6- Eleştiri yapmaya bayılırlar. Hatta öyleki yaptığı eleştirilerle sizi delirtebilirler. Çok dobra oldukları için bazı söyledikleri çok zorunuza gidebilir. Hatta onlara “Dön de aynaya sen kendine bak!” demek istersiniz. Ama ne yaparsanız yapın bu huyunu değiştiremezsiniz. Çünkü  Başak burcu insanları için eleştirmek su gibi doğal bir ihtiyaçtır.

7- Başaklar toprak grubunun merhametli burçlarıdır. Size akıl vermek ve doğru yolu bulmanız için konuşur da konuşur… Ondan bir kötülük gelmez diyebilirsiniz.

8- Kusursuzluğu severler. Onlar için her şey mükemmel olmalı. Başak burcu insanları ‘her şey kusursuz olmalı’ sözü için doğmuştur.

9- Başak burçları belkide en şüpheci burçtur. Bu burçla aşk yaşıyorsanız sizin her adımınızda şüphe etmesine şaşırmayın. Uzun lafı kısası onun şüpheci yaklaşımlarına daha ilk günden hazır olmalısınız.

10- Seksiliklerini titizliklerine borçludur. Saçı, başı, kıyafeti oldukça temiz düzenli ve uyumludur. Başak  burcu insanını kullandığı parfümünden bile hemen tanıyabilirsiniz.

 

Başak Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

9 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

intikam

İntikam Nedir? İntikam Alma Şekilleri Nelerdir?

ilginç bekarlık gelenekleri

İlginç Bekarlık Gelenekleri