Astroloji

Başak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

Başak burcu ve cinsellik yazımda sizlere Başak burcunun cinsel konulardaki tercihleri, istekleri ve uyumlu olduğu burçlar ile ilgili bilgiler verdim.

Başak Burcu ve Cinsellik

Başak burcu her konuda olduğu gibi cinsellik konusunda da detaycıdır. Onunla bir ilişki kurmak istiyorsanız temiz ve bakımlı olmalı ayrıca güzel kokmalısınız. Başak burcu partnerinin iç çamaşırlarında dahi hijyen arar. Temizlik ve güzel koku onun için en önemli uyaranlardandır. Birliktelik sırasında mükemmel görünmek amacıyla birden fazla kez orgazm oluyormuş gibi numara yapabilir. Seks konusunda gelenekselci bir yapıya sahiptir ve yeniliklere pek açık değildir. Seks sırasında konsantrasyon konusunda sıkıntı yaşamaz ise doyuma ulaşabilir. Seks sırasından ondan fanteziler ve değişiklik beklememelisiniz.

CİNSELLİKTE UYUMLU OLDUĞU DİĞER BURÇLAR: 

BOĞA, YENGEÇ, ASLAN, BAŞAK, OĞLAK, BALIK

Bu burçlar içinde en uyumlu olduğu burç Oğlaktır. Başak insanının detaycı ve mesafeli yapısını en iyi Oğlak burcu insanı anlar. En fazla etkilendikleri bölge karnı ve göğüslerdir. Üstte oldukları doğal birleşme pozisyonunu çok severler. Farklı pozisyonları denemekten pek hoşlanmazlar ve mümkünse kendi ev ortamlarında sevişmek isterler.

Başak Burcu Kadını ve Cinsellik

Cinsellikte ciddiyeti tercih eder. Niyeti eğlenmek olan, gevşek insanlarla birlikte olmayı kabul etmez. Aşık olduklarında seksi mutlaka ister. Ona göre seks bir ilişkinin olmazsa olmazıdır. Hijyen başak burcu kadını için çok önemlidir. Temiz ve bakımlı bir erkek onu fazlasıyla tahrik eder. Banyoda sevişmekten ve saçlarının okşanmasından oldukça keyif alır. Ayrıca kendisine masaj yapılmasından da çok hoşlanır. Fantezi yapmak, erotik filmler izlemek başak burcu kadınına göre değildir.

Başak Burcu Erkeği ve Cinsellik 

Başak burcu erkeği cinsellikte oldukça güçlüdür. Seks sırasında karşı cinsin onu uyarmasını ve tahrik etmesini tercih eder. Cinsellik konusunda fazla aktif değildir. Partneri birliktelik öncesi hazırlık yaparsa, ufak detaylar ve hoş kokularla onu etkilemeyi başarırsa uyarılması kolaylaşır. Gelenekselci bir yapısı olan başak burcu erkeği evlenmeden birlikte olmayı pek tercih etmez. Tek eşlidir. Partnerinin temiz ve bakımlı olması onun için çok önemlidir.

Başak Burcu Özellikleri

 

Söylemesi Zor Tekerlemeler Yazımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Cinsellikte ciddiyeti tercih eder. Niyeti eğlenmek olan, gevşek insanlarla birlikte olmayı kabul etmez. Aşık olduklarında seksi mutlaka ister. Ona göre seks bir ilişkinin olmazsa olmazıdır. Hijyen başak burcu kadını için çok önemlidir. Temiz ve bakımlı bir erkek onu fazlasıyla tahrik eder. Banyoda sevişmekten ve saçlarının okşanmasından oldukça keyif alır. Ayrıca kendisine masaj yapılmasından da çok hoşlanır. Fantezi yapmak, erotik filmler izlemek başak burcu kadınına göre değildir.
    Fazla doooruuu :/

  2. Kimi doğru demiş fakat ben de başak kadınıyım. Ciddiyet aramam ilişkiye girerken, tam tersini tercih ederim. Fanteziyi severim ve erotik film de izlediğim oldu. Yukarıdakilerden temizlik haricinde diğerleri bana uymuyor. Normal temizlik düzeyinde olmalı, hayatın her alanında. Yani temizlik manyağı da olmasınn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu