Astroloji

Başak Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Başak burcu ve aşk yazımda sizlere Başak burcunun aşk anlayışı, aşkı nasıl yaşadığı ve aşkta uyumlu olduğu burçlarla ilgili bilgiler verdim.

BAŞAK BURCU VE AŞK ANLAYIŞI

Başak burcu aşk hayatında oldukça mütevazidir. Kolay aşık olamaz. Karşı cinsle yakınlaşması zaman alabilir. Aşkı aceleye getirmeyi sevmez. Aşka mantık çerçevesinde yaklaşır. Aşık olmasına en büyük engel utangaç yapısıdır. Ayrıca gelecek konusunda endişesi vardır, hayal kırıklığına uğramaktan korkar, maddi tatminsizlik yaşama ihtimali de onu sıkıntıya sokar. Kendisine aşkını ilan edenlere karşı temkinli yaklaşır. Önce sorular sorarak ince eleyip sık dokur. Karşısındaki kişiye karşı oldukça açık ve net davranır, kendisine de aynı şekilde davranılmasını bekler. Herhangi bir yalan yakalarsa bir daha güvenmesi imkansızdır. Bu endişelerini aşarsa mutlu bir aşk yaşayabilir. Yoksa karşısındaki kişiye hayatı dar edebilir.

BAŞAK BURCU AŞIK OLURSA NASIL DAVRANIR?

Aşık olduğunda klasik yöntemlerle karşısındakini etkilemeye çalışır. Romantik ve duygusal değildir. Maddiyat onun için önemlidir. Parasız mutluluk olmayacağını düşünür, garanticidir. Karşısındaki kişiyi etkisi altına alarak üstünlük kurmak ister. Aşık olduğu insan kriterlerine uyuyorsa evlenir ve bu evlilik bir ömür boyu sürer. Evlendiğinde sadık bir eş olur. Sevdiği insana sürprizler yapmayı sever. Düzeni çok seven Başak burçları için evlilik biçilmiş kaftandır. Aşkını evinde yaşamayı ister. Düzensiz bir alanda asla cinsellik yaşamak istemez. Dağınıklık konsantrasyonunu bozar. Gergin olduğu zamanlarda ilişkiyi reddeder ve partnerinden uzaklaşır. İlişkide rahat olması için çok sevmesi, aşık olması ve güven duyması gerekir.

BAŞAK BURCU AŞK ACISI ÇEKİYORSA NASIL DAVRANIR? 

Aşk acısı çekmeyi asla istemez. Aşık olduysa ayrılmak onun için çok zordur. Sonuna kadar mücadele eder. Yine de başarılı olamazsa partneri tarafından istenmiyorsa arkasına bakmadan gider. Aşk acısı çekme süreleri net değildir. Karşısına aşık olacağı, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak biri çıkana kadar eski sevgilisinden nefret edebilir.

Oldukça kinci olan başak burcu insanı kendisine acı çektirenden acı çektirerek öç almak ister. Umursamaz göründükleri halde içsel olarak sürekli sorgulayan, eleştirel ve meraklı bir yapısı vardır. Bu yüzden sürekli sorun yaşar. Bu hallerini biraz baskılayabilirlerse ev ve aile hayatında uyumu yakalayabilirler.

BAŞAK BURCUNUN AŞKTA VE EVLİLİKTE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR 

AŞK = BOĞA, OĞLAK

EVLİLİK = BOĞA, OĞLAK

Su elementinden olan burçlarla (Yengeç, Akrep, Balık) iyi arkadaş ve dost olurlar.

Hava elementinden olan burçlarla (İkizler, Terazi, Kova) belli bir süre iyi anlaşırlar, ancak aşkları çok uzun sürmez.

Kendisi gibi toprak grubu burçları (Boğa, Başak, Oğlak) ile çok iyi anlaşırlar.

Ateş grubu burçları  (Koç, Aslan, Yay) ile aşk yaşayabilmeleri neredeyse imkansızdır.

Başak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Sonra da özlem ve demet hanim bana neden sevgilin yok diye sorsun. Nasil olsun bu sevdili ella ella -_-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu