Astroloji

Başak Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Başak burcu seks hayatı.. Eğer bir Başak burcuna partner olmaya hazırlanıyorsunuz dikkat! Öncelikle şunu bilmeniz gerekir çok titiz burçlardır. Onlar temizliğe verdikleri özen ve itinayla bilinirler.
Bu burçların var yoğu temizlik! Temizlik kelimesi, başak burçları için büyük bir anahtardır. Nasıl temiz ve düzenli giyindiğiniz önemlidir. Güzel kokmanız, eşyalarınızın ve odanızın ne kadar düzenli ve temiz olduğu önemlidir. Temizlikle ilgili aklına ne geliyorsa yani kısaca her şey yanlış anlamadınız evet her şey, başaklar için çok önemlidir.

Başak Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Başak erkeği duygusuz gibi görünür. Ama olayın aslına bakarsak tek kelimeyle mükemmeli arar. Titizliğe aşırı önem verir. Her hareketi  planlıdır. Bu olay sıkıcı gözükmesine neden olur. Fakat cinsellikte ilginç ve sıra dışı fikirlerle partnerinin karşısına çıkabilir. Ondan romantizm ve güzel sözler beklemeyin. Hatta bunu ondan beklemek çok büyük bir hata olacaktır. Genellikle bunları tek taraflı yapmanız gereken şeylerdir. Bu erkeği etkilemek için, mantıklı olmalısınız. Aynı zamanda ayakları yere sağlam basan güçlü bir kadın modeli gibi görünmelisiniz. Eğer onun güvenini kazanırsanız sizden başka asla kimseyi  gözü görmeyecektir.
Hijyen delisi Başak kadını zeki ve pratiktir. Karşısında ki erkeğin de zekasından etkilenir. Aptal aşık olmak yerine, mantık çerçevesinde hareket eder. Maddi ve manevi kuvvetli bir erkeğe kendini kolayca bırakabilir. Tek kötü tarafı sivri dilli olmasıdır. Bazı zamanlar eleştirileri can sıkıcı olabilir. Bu yüzden onun yanında hata yapmaktan kaçınmalısınız. Zekanızdan kuşku duymamasını sağlamalısınız. “Demir Lady” kıvamındadırlar.  Başak kadınının yatakta kilit noktası güzel kokulardır. Ayrıca temiz çarşafları da unutmamak lazım.

Zor görünüyor olabilirler. Aslında hayatı kolaylaştırmak için vardırlar…

Başak burçları size yaşamın tanıdığı imkanları sunar. Başak burcunu baştan çıkarmak istiyor musunuz ? O zaman elinizin altında temiz ferah kokular, rahatlatıcı aromalı jeller bulundurmayı aklınızda bulundurun. Başak burcunun en hassas noktalarından biri karın bölgesidir. Karın bölgesine yapacağınız masaj hareketleriyle onları etkileyebilirsiniz. Sevişmeyi çok severler. Uzun bir sevişme ile onun tutkularını tetiklemeniz an meselesidir. Vücuduna dokundurduğunuz öpücükler onları tahrik eder.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Astroloji alanı genelde düz yorumlar sanıyordum ama her Farklı burc yorumu sayesinde oyle olmadıgını anladım. Farklı bir alan olmasına karşın rağbet görüyor

  2. Her ne kadar aslan burcu olsam da bu yazıyı da okuyup burç üzerindeki etkisini öğrenmiş oldum

  3. Kızım basak Burcu ve daha küçük ama Bi an okurken büyüdüğünü düşündüm ve annelik iç güdüsüyle sinir yaptım ‍♂️‍♂️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu