Astroloji

Başak Burcu 2020 Yılı Yorumları

Başak burcu 2020 yılı yorumları: Yepyeni başlangıçlara hazır mısınız?  Büyük değişimlere imza atacağınız bir yıl sizi bekliyor. Geçtiğimiz birkaç ay sizin için koşturmayla geçmiş. Ama bu koşturmaların mükafatını alacaksınız. Çalışkan ve pratik yanınız var. Bu yönünüz size maddi manevi birçok şey kazandırdı. Önünüze çıkan engelleri arkanızda bırakacaksınız. Yeni yılın başlamasıyla sizin için önemli fırsatlar karşınıza çıkacak.

Başak burcu 2020 yılı yorumları

2020 yılına giriş yaparken hedefleriniz büyüyor. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Detaylardan güç bulan bir yapınız var. Uzun vadeli planlar yapıyorsunuz. Bu yapacağınız planlar kendinize yeni yollar çizmenizi de sağlayabilir. 2020 yılının ilk aylarından itibaren sorumluluklarınız artıyor. Ama siz toparlayıcı yanınızla birçok konunun üstesinden gelebileceksiniz. Zaman zaman şartlar sizi zorluyor. Sizin için yenilenmek, eski konuları kapatmak zor olmayacak. Çünkü siz tüm gücünüzü ortaya koymaktan asla çekinmiyorsunuz.

Başaklar iletişimi güçlü burçlardır. İletişiminiz güçlendikçe ikna kabiliyetiniz bu orantı ile birlikte yükselişe geçiyor. Yakın çevrenizle birlikte, aile bireylerinizin de hayatına yön vereceksiniz. Özellikle iş konusunda kardeşinize destek veriyorsunuz. Bu  destek kardeşiniz için bir hayli önemli olacak.

Aile ilişkileriniz 2020 yılında daha da gelişiyor. Bir süredir iletişimde olmadığınız kişiler var. Onlarla aranızdaki kırgınlıklar bir son bulabilir. Özellikle eşinizin ailesiyle yaşanan sorunlar. Bu sebeple eşinizle aranızda olan kırgınlık yavaş yavaş ortadan kalkacak. Tabii bu durumun değişmesinde ki en önemli şey sizin olumlu tavrınız etkili olacak.

Hayatınızın dağılan her alanını kolaylıkla toparlayacağınız aylar yaşayacaksınız.

Mart gezegen 2.5 yıl boyunca değişken burç Kova’da yerini alacak. Bu süreçte kendinize yeni rutinler oluşturuyorsunuz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli adımlar atabilirsiniz. Ertelediğiniz bir takım projeleriniz var. Bu projeleri hayata geçirebilirsiniz.

Fikirleriniz, çözümleriniz her zaman ilgi çekici olmuştur. Çevrenizdeki kişilere öncülük edişiniz popülerliğinizi de artıracak. Farklı çevrelere girebilirsiniz. Bir dönem tanışmayı çok istediğiniz bir kişi var . Bu kişiyle bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Kararlarınız da her zaman garantici yaklaşımlar sergiliyorsunuz. Kariyerinizde sözünüzün geçeceği günler sizi bekliyor.

Kendi işinizi yapmayı planlıyorsanız,

Aklınızdaki işi hayata geçirmek için kolları sıvayabilirsiniz. Ortaklı bir işte çalışıyorsanız, hisse, yeni anlaşmalar, iş genişletme gibi konular koşturmalı bir hal alıyor. Koşturmacayla birlikte kazançlı günler sizi bekliyor. Yılın ikinci yarısında evinizle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Daha geniş, ferah bir eve taşınabilirsiniz. Hatta yazlık almak için araştırmalar yapabilirsiniz.

Aşk gezeni Venüs’ü ekim ayında misafir edeceksiniz. Bu döngüde sevilmeye ihtiyaç duyacaksınız. Kendinizi daha iyi hissetmek ve sevilmek isteyebilirsiniz. Venüs, bu dönemde kıskançlık duygularınızı arttırabilir. Bununla birlikte yanlış anlaşılmaları da beraberinde getirebilir. Yeni başlayan bir ilişkiniz varsa, sevgilinizi arkadaşlarından kıskanabilirsiniz. Aslında ilgi görmek istediğinizi hissettirmeye çalışacaksınız.

Çocuklarınızın eğitimine dair yeni kararlar alabilirsiniz. Diğer yandan eşinizin yoğun iş günlerinden size zaman ayırmadığını fark edeceksiniz. Bununla birlikte  biraz serzenişte bulunabilirsiniz. Eşinizin yapacağı jestler gönlünüzü alacaktır. Eğer bir ilişkiniz yoksa, arkadaşınız aracılığıyla bir kişiyle tanışıyorsunuz. Tanışacağınız bu kişi sizi fazlaca etkileyebilir. Duygularınızı derinlemesine ölçüp tartabilirsiniz.

2020 yılının son ayları ise atağa geçiyorsunuz. Bu aylar çıtayı yükseltebileceğiniz aylar olacak. Standartlarınız, prensipleriniz ve çizgileriniz sizin için çok önemli. Siz bunları daha da fazla ortaya koyabileceksiniz. Bu süreçte yakın çevrenizi de irdeleyebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızdan bazılarının sizi kıskandığına şahit olabilirsiniz. İç disiplininizi korumaya almaya çalışacaksınız. Çabalarınızın karşılığını fazlaca almaya hazır olun. Yeni kararlar  alıyorsunuz. Aldığınız kararlar yeni adımlar atmanızı sağlayacak. Fakat siz yeri geldiğinde vazgeçmekten çekinmeyen bir insansınız.

Başak Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

 

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Başak burcu biri olunca uzaklaşıyorum, madem atağa geçecekler terazilerden uzak dursunlar

  2. Burcum ikizler ama her zamanki gibi bana hayrı yok ‍♂️yukselenim basak bir umut bu haberde yazılanları bekliyorum özellikle kendi işimi planlama baslıgı heyecan verdi

  3. Bu kadar öncü bir burç olarak kendi işini kuran olursa beni de işe alabilir mi :D Ama gerçekten Başak burcu için güzel bir tık olacak gibi görünüyor. :)

  4. Başak Burçları zor burçlardır ama bir o kadar da duygusallardır.Ve onları çok farklı durumlar bekliyor:)

  5. Başak burçlarına sahip bireyler hem ilginç hem de duygusallardır.Anlaşılan farklı olaylar bekliyor kendilerini :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu