in

SinirlendimSinirlendim

Barışmak İstemeyen Kız Arkadaşını Aracıyla Ezdi

Barışmak İstemeyen Kız Arkadaşını Aracıyla Ezdi
Barışmak İstemeyen Kız Arkadaşını Aracıyla Ezdi

Barışmak istemeyen kız arkadaşını aracıyla ezdi sonrasında kaçtı! Kız arkadaşını lüks aracıyla ezen zanlı yakalandı. Olay ise bir güvenlik kamerasına anbean böyle yansıdı.

Barışmak İstemeyen Kız Arkadaşını Aracıyla Ezdi

Çin’in Hangzhou kentinde yer alan Zhejiang Üniversitesi’nde okuyan ve ismi Jin olarak açıklanan bir kişi, kız arkadaşı barışma teklifini kabul etmeyince lüks aracıyla üzerinden geçti.

Defalarca reddedildi

Jin, kız arkadaşı ile tekrar birlikte olmak istemiş, defalarca özür dilemesine rağmen reddedilmişti. Zhejiang Üniversitesi’nde kameralara yansıyan olayda Jin, kız arkadaşıyla tekrar barışmak istediğini söylese de, kız arkadaşı istemeyince kız arkadaşının üzerinden Porsche marka lüks aracıyla geçti…

Kadın kapıyı tutarken düşüyor

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, kadın aracın ön kapısını tutarken görülüyor. Eski sevgili aracını geri sürmeye başlayınca kadın yere düşüyor ve eski sevgili kadının üzerinden geçiyor.

Kadın tedavi altında

Çevredeki görgü tanıklarının yardımı ile hastaneye kaldırılan talihsiz kadının sol bacağının kırık olduğu ve vücudunun da çeşitli yerlerinde derin sıyrıklar olduğu bildirildi. Zhao ismindeki kadın tedavi altına alındı. Eski sevgili ise göz altına alındı.

Atlas Jetten Hakaret Eden Kadına Kınama Geldi. O Personel Konuştu

7 Comments

Leave a Reply

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Gıda zehirlenmesi nedir

  Gıda Zehirlenmesi Nedir?

  Kariyer Planını Yap İçe Dönük Müsün? Yoksa Dışa Dönük Mü?

  Kariyer Planını Yap: İçe Dönük Müsün? Yoksa Dışa Dönük Mü?