in

YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Balık Burcunun Komik Yönleri

balık burcunun komik yönleri

Balık burcunun komik yönleri! Hayalperest, duygusal balık burçlarının komik yönlerini bugüne kadar keşfetmediyseniz gelin hep beraber keşfedelim..

Balık Burcunun Komik Yönleri

Balık burcu insanı 15 yıl önce 17 Haziran  günü ne giydiğini sorsanız hatırlar. Ama kendi ev adresini de unutan kişi genelde Balık‘tır. Yön duyguları oldukça zayıftır, gittiği bir yere en az beş on kere gitmeli ki aklında kalsın. Hatta bazen istediği kadar gitsin yine de tam olarak yolu çıkartamazlar. Balık kadınları uzun bol kıyafetleri sever. Sıra dışı gümüş takıları balık burcu kadınlarında oldukça çok görürsünüz.

Çok talihsiz insandır bu burcun insanları. Hatta o kadar talihsizdirler ki onları çölde kutup ayısıyla karşılaşan bahtsız Bedevi’ye benzetmek mümkündür. Yok artık bu da olmaz dediğiniz her şey balıkların başına gelir. Resmen belayı kendilerine çeken bir mıknatıs görevi görürler.

Balık burcu insanı söz konusu olduysa, onlar her şeye duygusal olarak yaklaşır. Mantığın onlar üzerinde hiç bir işlevi yoktur. Hayal dünyaları oldukça gelişmiştir. Bu dünyada yaşamak için her şeylerini vermeye razıdırlar.   Bir masalda yaşamak onların en büyük arzuları olabilir. Bir filmin, bir okyanusun içinde yaşamayı her şeye tercih ederler. Hepsi uzaktan ya da yakından bir şekilde “Atlantislidir”.

Bazı burçlarla oldukça iyi geçinirlerken bazı burçlara sinir olurlar. Mesela Koç burcu insanı onlara bir şey derse onlar hiç sorgulamadan her şeyi yapacak kapasitededir. Ama Yengeç burcundan biri onlara bir şey derse onu yapmak yerine gider çok daha farklı bir şey yaparlar. Akrep burçlarına ise çok uyuz olurlar. Onlar bir şey söylerse sadece onların inadına yapacaklarını yaparlar. Balık burcu insanı  çok fazla şey söyler, konuşmayı çok sever.  Canları ne isterse onları yapar. Bu burcun insanına zorla bir şey yaptıramazsınız. O yüzden fazla uğraşmayın.

Aşk insanı, balık burçları için sevdimi tam sever sözünü söylemek çok doğru olur. Sevdiği insan için yapamayacakları bir şey yoktur. Onlarla bol bol romantik, duygusal anlar geçirmeye hazırlıklı olun. Beraber attığınız her adıma bir anlam yüklerler. Mesela gittiğiniz restoranın fişini atmaz, ilk öpüştüğünüz tarihin notunu alır, onlara ilk olarak verdiğiniz bir şeyi ömür boyu saklar… Onlarla romantik komedi tadında bir hayata hazır olun..

Balık burcunun en etkin 10 özelliği

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tahvil türleri

Tahvil Türleri Nelerdir?

Fildişi sahili gezi rehberi

Fildişi Sahili Gezi Rehberi