in

BayıldımBayıldım

Balık Burcunun En Etkin 10 Özelliği

Balık burcunun en etkin 10 özelliği

Balık burcunun en etkin 10 özelliği! Ürkekliğiyle, kötümser bakış açılarıyla, üşengeçlikleriyle bilinen balık burçlarını daha yakından tanıyalım.

Balık Burcunun En Etkin 10 Özelliği!

1- Balıklar su grubunun değişken burcudur. Balık insanları genelde güvenilmezlerdir. O yüzden kolay kolay kendinizi bırakmayın. Ayrıca bir dedikleri diğerini tutmaz, balık burcu insanına bu nedenle güvenmek bir hayli zordur.

2- Kötümser bakış açıları vardır. Ama onların genelde zararları kendine. Çünkü en çok kendilerine kızmakta kupa almaya adaydırlar. Başlarına kendi kendine bu düşünceleri sayesinde iş açabilirler.

3- Çok fazla üşengeçlikleri vardır. Tuvalete gitmeye bile üşenirler. Üşengeçlikleriyle biri sizi çileden çıkartıyorsa bilin ki o kişi kesinlikle balık burcudur. Ona bir şeyi yaptırmak oldukça zordur. Üşengeçlerini yıkmak istiyorsanız baskı kurmak yerine onları motive etmeyi deneyin.

4- Sürekli sen beni anlamıyorsun, beni kimse anlamıyor modundadır balıklar. Duygusal yönleri, sürekli acıtasyon yapmaları ile diğer burçlarla kesinlikle ayrı frekanstadır. Eğer çevrenizde bunları diyen biri varsa Balık burcu insanı ile karşı karşıya olabilirsiniz. Çünkü onlar sürekli anlaşılmadıklarından yakınırlar.

5- Balıklar hayalperest insanlardır. “Benim hayal dünyam çok güzel, gerçekler çok sıkıcı” derler. Balık burcu insanları hayalleri olmadan yaşayamazlar.

6- Öngörüleri çok güçlüdür. Sezgileri onların her şeyidir. Güçlü sezgileri, olayları öngörmeleriyle Balık burcu insanları medyum olacak kapasitedir.

7- Balık burcu denince insanın aklına hoşgörü gelir. Bu burcun insanını bir sahil kasabasına bırakın. Evreni, insanlığı kısaca her şeyi sevmesine hazır olun. Size bir olaydan kızsa bile bir süre sonra hoş görecektir.

8- Balık, kendinde her şeyi yapabilecek gücü bulur. Ancak çok korkak ve ürkek yaklaşımları vardır. Onların bu yaklaşımları hep yapacaklarından alıkoyar. Belki biraz gaza gelmesi gerekiyordur.

9- Balıklar pratik insanlar değildir. Ne pratik şekilde davranırlar ne de pratik şekilde düşünürler. Yoğurttan ayran yapma pratikliğini bile gösteremezler. Bu pratikliği asla bir balık burcundan beklemeyin. Zira onların tek işi düşüncelere dalmaktır. Düşünce denizinde kendini arıyordur.

10- Balıklar sevgi insanıdır. Hatta onların dünyadaki tek gerçekleri sevgidir. Bir Balık burcuyla beraberseniz şanslısınız. Onun şefkatli kollarına kendinizi rahatlıkla bırakabilirsiniz.

Balık Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

 

11 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vals ile ilgili her şey

Vals İle İlgili Her Şey!

Rüyada kavga etmek

Rüyada Kavga Etmek Ne Anlama Geliyor?