Astroloji

Balık Burcu Ve Sağlık- Burçların Sağlık Sorunları

Balık burcu ve sağlık yazımda sizlere Balık burcunun karşılaşması olası sağlık sorunları ve yaygın hastalıkları ile ilgili bilgiler verdim. 

Balık burcunun vücudumuzda temsil ettiği bölgelerimiz : ayaklar, çiller, epifiz bezi, hormonlardır. 

-Gut hastalığı, ayak aksamaları, kan bozulmasından dolayı oluşan çıbanlar, bilinmeyen hastalıklar, epilepsi, MS, felç, bitkisel hayat, koma, karaciğer hastalıkları, rehavet, inzivaya çekilme isteği, uyku hali, sersemlik, yoğun bakım Balık burcu ile ilgilidir.

BALIK BURCU VE SAĞLIK

Vücutta ayakları yönettiği için sıkan ayakkabılardan Balık burcu insanı çok rahatsız olur. Ayakkabı seçimi konusunda dikkat etmeli ve rahat olanları tercih etmelidir. Çok yorulup çok ayakta kaldığında ayakları şişer ve ağrı hisseder. Ayaklarına ve tırnak batması yaşamamak için tırnaklarına özen göstermesi gerekir. Ayrıca ayaklarını üşütürse soğuk algınlığı yaşaması ve karın ağrısı çekmesi kaçınılmazdır. Uyuşturucu ve alkole karşı dayanıksız olduğundan ilaçlar konusunda hassastır. Genel yapıları güçsüz ve sağlıksızdır. Kış aylarında sık sık hasta olur. Son derece hassas ve melankolik bir yapısı vardır. Çevresindeki tüm iyi ya da kötü enerjiyi üzerine çeker. Problemleri sürekli kafasına taktığı için uykusuzluk çeker ve hassas olduğu için sinirleri çabuk yıpranır.

BALIK BURCU SAĞLIK SORUNLARI

Balık burcu insanının çift kişilikli olduğu söylenir bu nedenle fiziksel ve ruhsal yapısında da zaman zaman değişiklikler olur. Çevresine kolay adapte olur, gerginliklere karşı dayanıklıdır. Hasta olduğunda iyileşmek için çaba gösterir. En iyi doktoru seçmeye çalışır. Kendisine iyi gelecek ilaçları detaylıca araştırır. Bazen kendisine neyin faydalı olduğuna bir türlü karar veremez. Orta yaş sonrasında kilo almamak adına sporu yaşam biçimi haline getirmelidir. Düzenli beslenme, uyku ve spor mutlaka dikkat etmesi gereken şeylerdir.

BALIK BURCU HASTALIKLARI

Ayak ve baş ağrısı en sık karşılaştığı rahatsızlıklardır. Ayrıca çok çabuk sinirlenebilir. Bu hastalıklardan kendini koruması için önce sağlıklı yaşam düzenini oturtmalıdır. Hasta olduğunda sürekli halinden yakındığı için iyileşmesi zaman alabilir. İyileşebilmesi için pozitif enerji depolaması gerekir. Baş ağrılarının çoğu stresten ve düzenli beslenememekten kaynaklanır. Sabahları kahvaltı yapmayı ihmal etmemelidir.

Balık Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu