Astroloji

Balık Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

Balık burcu ve cinsellik yazımda sizlere Balık burcunun cinsel konulardaki tercihleri, istekleri ve uyumlu olduğu burçlar ile ilgili bilgiler verdim.

Balık Burcu ve Cinsellik

Balık burcu seks sırasında partnerini memnun edip doyuma ulaştırmak için elinden geleni yapar. Gerçekten aşıksa ve seviyorsa çok iyi bir sevişme yaşatabilir. Aşk ve romantizm olmadan cinsellik yaşamayı tercih etmez. Seks esnasında tüm cazibesini, seksiliğini ve sevecenliğini gösterir. Sert tavırlardan ve kabalıktan hiç hoşlanmaz. Yavaş ve yumuşak hareketler, tatlı sözler, minik dokunuşlarla rahatlıkla uyarılabilir. Onlar için romantizmin farklı bir boyutudur cinsellik.

CİNSELLİKTE UYUMLU OLDUĞU DİĞER BURÇLAR: 

KOÇ, BOĞA, ASLAN, YAY, BALIK, YENGEÇ

En mükemmel uyumu yengeç burcu ile yakalar. Yengeç burcu balık burcunu hem duygusal hem fiziksel anlamda çok iyi tatmin eder. Yengeç burçları partnerinin isteklerini önemsediği için balık burcu insanını oldukça mutlu eder. Tahrik olduğu bölgeler elleri ve ayaklarıdır. Balık burçları seks sırasında yüz yüze olunan pozisyonlarda kendilerini daha iyi hissederler.

Balık Burcu Kadını ve Cinsellik

Balık burcu kadını için cinsellikte aşk olmazsa olmazdır. Eğer size aşık değilse sizinle sevişmeyi kabul etmez. Partnerinin mutlu olması için her yolu dener. Ancak sizden soğursa sizi mutlu etmesini asla beklemeyin. Karşısındaki adamı rahatlatmakla işe başlar, hakimiyeti ele alır, önce ruhsal sonra fiziksel bağ kurar, sonrasında da  mükemmel doyuma ulaşır ve ulaştırır. Seks için güzel kokan, sıcak, egzotik, mumlarla çevrilmiş romantik ortamları tercih eder.

Balık Burcu Erkeği ve Cinsellik 

Balık burcu erkeği için fanteziler önemlidir. Partnerinin el ve ayak bakımına önem vermesini ister. Özellikle ayaklardan fazlasıyla tahrik olur. Balık burcu erkeği de kadını gibi oldukça romantiktir. Eğer cinsellik yaşadığı kişiyi seviyorsa onu doyuma ulaştırmak için elinden geleni yapar. Seks sonrası da şiirler, güller gibi sürprizlerle romantizmi devam ettirir. Fiziksel birleşme kadar seks sırasında ruhsal birleşme de onun için önemlidir. Balık burcu erkeğiyle sevişmek doruklara ulaşmak gibi bir şeydir, isteksiz olsa dahi partnerini asla reddetmez.

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu