Astroloji

Balık Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Balık burcu ve aşk yazımda sizlere Balık burcunun aşk anlayışı, aşkı nasıl yaşadığı ve aşkta uyumlu olduğu burçlarla ilgili bilgiler verdim.

BALIK BURCU VE AŞK ANLAYIŞI

Balık burcu insanı aşk hayatında oldukça romantiktir. Aşık olan bir balık romantik, utangaç, nazik ve kibar davranır. Bu özellikleri sayesinde karşı cinsi kolaylıkla etkisi altına alabilir. Balık burcu için aşk olmazsa olmaz, duygusuz asla yaşayamaz. Hayatı boyunca gerçek aşkın peşinden koşar. Aşık olursa karşı cinsi etkilemek için her şeyi yapar. Her ortamda aşık olduğu kişinin karşısına çıkar, kendini hatırlatır. Etkileyici bakışlar ve imalı sözlerle aşkını hissettirir. Aşık olduğu kişiyi etkiledikten sonra partnerini el üstünde tutar, ona bebek gibi bakar. Ancak balık burcu insanı değişkendir. Duygularında inişler çıkışlar olur. Karşı cinse kolay kolay güvenemez. Bu yüzden de ilişkileri bir müddet sonra çıkmaza girer.

BALIK  BURCU AŞIK OLURSA NASIL DAVRANIR?

Aşık olursa gözüne perde iner ve karşısındaki kişinin kötü yönlerini görmez. Aşık olduğu kişiyi hayallerinde büyütür. Hayal kırıklıkları yaşasa da gerçek aşkı aramaya devam eder. Karşı cinsi incelemekten, keşfetmekten, değiştirmekten hoşlanır. Özel günlerde partnerine sürprizler yapmaktan hoşlanır. Karşısındaki kişiyi mutlu etmekten, ona hediye almaktan hoşlanır. Balık burcu insanının hayal dünyası geniştir ve bu hayalleri gerçeğe dönüştürmeye çalışır. Aşk konusunda karşı cinste aynı heyecanı göremezse kalbi kırılır.

BALIK BURCU AŞK ACISI ÇEKİYORSA NASIL DAVRANIR? 

Balık burcu aşk acısı çeker ve bu acıyı tutkuyla yaşar. Ayrıldığında bu durumu hemen kabul edemez ama bu duruma alışması uzun da sürmez. Balık burcuyla ayrılsanız da onunla arkadaş kalabilirsiniz. Ancak onunla tekrar aşk yaşamanız mümkün olmaz. Tüm ömürlerini bir aşk için harcamayı tercih etmezler. Bu yüzden de aşk acısı ve ayrılık onlar için yabancı duygular değildir. Cinsellik ve aşk onun için iç içedir. Aşık oldukları kişiyle seks yaparlarsa daha fazla bağlanırlar. Seksteki üstünlükleri ile partnerini etkileyebilir ve partneri için vazgeçilmez olabilir. Evlendiklerinde eşlerine değer verir ve onun ihtiyaçlarını karşılamak için elinden geleni yapar. Duygusal ve şefkatlidir.

BALIK BURCUNUN AŞKTA VE EVLİLİKTE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR 

AŞK = KOÇ, YENGEÇ, AKREP, BALIK 

EVLİLİK = YENGEÇ, AKREP 

Kendisi gibi su elementinden olan burçlarla (Yengeç, Akrep, Balık) güzel birliktelikler kurar.

Hava elementinden olan burçlarla (İkizler, Terazi, Kova) ile çok zor anlaşırlar. Çünkü hava grubu burçları duygularından çok mantıkları ile hareket eder. Balıklar ise bundan hoşlanmaz.

Toprak grubu burçları (Boğa, Başak, Oğlak) ile mükemmel dostluklar ve iyi arkadaşlıklar gelişir.

Ateş grubu burçları  (Koç, Aslan, Yay) ile ihtiraslı ve heyecanlı aşklar yaşayabilir. Ancak bu ilişkiler uzun süre devam etmez.

Balık Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Balık burcuyla cok iyi dostluk kuruyorlar basaklar bu dogru lakin baliklar o kadar duyularini derin yasarken hepsini unutabiliyorlar da -_-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu