Astroloji

Balık Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Balık burcu seks hayatı… Balık burçları hayalci ve fantastiktir.  Balıklar için yapabileceğiniz en önemli şey, onları tamamen yaşadıkları dünyadan koparabilecek kabiliyete sahip olmanızdır. Duygulara ve sözlere hitap etmelisiniz. Onları günlük yaşamın duygularından koparmalısınız. Bunlardan koparıp bir üst duygulara taşıyabilmelisiniz. Eğer bunları yaparsanız, yarattığınız dünyada mutluluk sizi bekliyor demektir.

Balık Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Balık erkeği şair ruhludur. Kendisi gibi romantik birini tercih ederler. İlişkiye kendini adayan bir partner arar. Sekste uyum içinde olduğu bir kadından asla vazgeçmez. Balık erkeğinin, yatakta ilgisini çekmek nasıl merak mı ediyorsunuz? Aslında bunun için pek çaba harcamanıza gerek yok. Çünkü kendisi zaten karşısındaki kişiyi mutlu etmek ister. Bunun için de her şeyi yapacaktır. Kendinden çok partnerinin tatmin olmasını önemser. Bu erkeği, sekse hazır hale getirmeyi istiyor olabilirsiniz. Bunun için balık erkeğine romantizm dolu bir gece yeterlidir.
Balık kadını hassas ve duygusaldır. Balık kadını için de sezgiler ön plandadır. Kendisi belki bu kadar hassas yapıda olduğu için beğendiği erkek tipleri güçlü, kuvvetli, iri yapılı olur. Onları koruyup kollayacak tarzda erkekleri isterler. Ona bu güveni vermeniz gerekir. Ayrıca ona karşı tatlı dilli olduğunuz takdirde sizi seve seve kabul edecektir. Cinsel hayatı da hayal dünyası gibi renklidir. Bu kadını tatmin etmek istiyorsanız eğer hoşuna gidecek romantik yatak oyunları yapabilirsiniz.
Acısını çekmediğiniz bir şeye hiç teslim olmadınız…
Ayakları Balık burcunun en hassas yeridir. Uyarmak için harekete geçebilirsiniz.  Bunun için ilk noktayı oluşturan bölge ayaktır. Ayağın farklı her bölgesine yapılan dokunuşlar balık burcunu etkiler. Çünkü ayakların vücudun başka noktalarını temsil ettiği söylenir. Balık burcunu harekete geçirmeyi mi istiyorsunuz? Bu bilgiyi göz önünde bulundurun. Ayak bölgesini öpebilir, masaj yapabilirsiniz. Bu bölgeye yapacağınız her ince hareketle onu tamamıyla ele geçirebilirsiniz.
Balık burcunu harekete geçirmek mi istiyorsunuz? O zaman bir masajla başlamalısınız. Bir suyun içine güzel kokular koyup duş almasını sağlayın. Desteklediğiniz  rahatlatıcı jellerle destek alıp, masaj yapın.  Ayak parmaklarının her birine özenerek hareket edin. Parmaklarınızı ve parmak uçlarınızı etkin bir şekilde kullanın.  Etken hareketler etmeniz oldukça önemli bir nokta. Parmak aralarına yapacağınız her bir hareket etkileyicidir. Bu hareket balık burcuna uyarıcı bir etki yapacaktır, unutmayın!

Balık Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Balıkların da gerçek anlamda çok farklı özellikleri var ama aydınlatıcı bir makale olmuş teşekkürler

  2. Balık burcu cinsel hayatı hakkında birçok bilgi bulabileceğiniz bir yazı.Ellerinize sağlık :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu