Astroloji

Balık Burcu 2020 Yılı Yorumları

Balık burcu 2020 yılı yorumları: Değişim gezegeni Uranüs’ün iletişim evinizde 7 yıl sürecek yolculuğu 7 Mart’ta başlamıştı. Bazı gizli ve sürpriz planlar yapıyorsunuz. Eski  dostlarınızla yaptığınız organizasyonlar önemli olacak. Bolluk bereket gezegeni Jüpiter ve Uranüs’ün  etkisiyle yoğun bir seyahat programınız oluyor. Köklü değişimler gezegeni Plüton sayesinde  birçok değişime geçireceksiniz.

Balık burcu 2020 yılı yorumları

Birçoğunuz geriye dönüp bakıyorsunuz. Ancak artık yaşamın eskisi gibi olmadığını fark ettiniz. Bazen sıkıldınız ve isyan ettiniz.  Ama her zaman yeni şartlara çabuk uyum sağladınız. Sizin yapmanız gereken tek şey hatalarınızdan ders çıkarmak. Size sunulan şansın keyfini çıkarmak olmalı. Yeni tanışacağınız kişiler size iyi geliyor. O kişilerle fikir jimnastiği yapacaksınız. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanıyorsunuz. Bazı değişik düşünceler üreteceksiniz.

Bilmediğiniz konuları araştıracaksınız. Enerjinizi bu konularda kullanacaksınız. Kişisel evinizde yer alan ilham veren Neptün var. Neptün sezgilerinizin artmasına neden olacak. Bu yıl altı tutulmanın üçü aile, yuva ve kariyer evinizde bulunuyor. Diğer tutulmalar ise aşk ve ilişkiler evinizde gerçekleşecek. Disipline eden Satürn ve Jüpiter, aşk ve sosyal evinizde olacak. Zorlu bir ilişki sınavı sizi bekliyor. Tutulmalar yüzünden iş yaptığınız kişiler farklı tutumlar sağlıyor. Bu sayede gerçek yüzleriyle karşılaşabilirsiniz.

2020 yılında birlikte çalıştığınız kişiler olacak. Onlarla ortak fikirler üreteceksiniz. Akıllı insanlar her zaman ilginizi çekmiştir. Zekası yüksek kişilerle konuşmayı seviyorsunuz. O kişilerin size sunduğu değişik fikirlerinden etkileneceksiniz. Ortaklık konularına sıcak bakıyorsunuz. Doğru insanlarla çalışmak size mantıklı geliyor. Sizde isteğiniz doğrultusunda isabetli kararlar vereceksiniz. Karşınızdaki kişinin duygularını çabuk hissediyorsunuz. Empati yeteneğinizle onları idare edebiliyorsunuz.

Asla pes etmeyi düşünmüyorsunuz.

Kafanıza yatan farklı işler deneyebilirsiniz. Savaşçı gezegen Mars Temmuz ayından sonra para evinizde ilerleyecek. Bu dönemde iş konusunda hedefleriniz yükseliyor. Siz de bu dönemi büyük hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenize çok değer veriyorsunuz. Ancak buna rağmen iş yaşamınız önde olacak. Yapmanız gereken işlerde kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Bu özelliğinizi göstermek istemiyorsunuz. Bu sebeple çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olabilirsiniz.

Her türlü gücün arkasında maddiyat olduğunu biliyorsunuz. İstediğiniz güç için maddi konular sizin için her zaman çok önemli oluyor. Kariyerinizde başarı elde ediyorsunuz. Bu başarı size parayı da getirecek. Yaptığınız işi severek yapacaksınız. Enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz.

Plüton, Satürn ve Jüpiter, yılın büyük kısmında sizinle beraber. Bu durum yeni şartlar ve yeni fikirler evinizde birlikte hareket edecek. Bu arada, yeni projelerinizi çevrenizden saklamak zorunda kalabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda melankolik bir hava estireceksiniz. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekiniyorsunuz. Bu sebeple fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz.

Yaptığınız bunca fedakarlığa rağmen bir şey elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Bu durum sizi sessiz kalmaya mecbur bırakıyor. Ama yardım etme duygunuz her zaman ki gibi yoğun. Birlikte çalıştığınız kişilerin işini kolaylaştırmayı seviyorsunuz. Bunun için elinizden geleni yapacaksınız. Siz istediğiniz koşullara çevrenizi yönlendiriyorsunuz.

Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsunuz

Zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz.  Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. Alışkanlıklarınızı, kurallarınızı seviyorsunuz. Bu yüzden değişime pek istekli değilsiniz. Ama disiplinli değişim veya kurallara uygun bir gelişme ilginizi çekiyor. Böyle bir duruma da hayır demek istemiyorsunuz.

Değişen bir ruh durumunuz var. Bu sizi gizemli yapıyor. Gösterdiğiniz bu gizemli davranışlarla çevrenin ilgisini çekeceksiniz. Dönem dönem maddi  kaygılarınız oluyor. Bu durum ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. Her şeyin araştırmasını tam olarak yapacaksınız.

Balık burçları olarak sağlığınız mükemmel görünüyor. Buna rağmen abartılı davranışların size olumsuz olarak geri döneceğini unutmayın. Sezgilerinizin gücünü kullanacaksınız. Ruhsal çalışmalar yapacak, bedeninizi koruyacaksınız.

Balık Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Balık burcu iflah olmayacak nir burç 2020 ona güzellikler verse de vermese de hepsini kendisi mahvedecek bir burç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu