Moda

Bahar Modası

Bahar Modası havaların ısınmasıyla birlikte renkler de hayatımıza girmeye başladı 2018 yazında en çok göreceğimiz renkler kırmızılar, yeşiller, morlar, bordolar.. Bir kaç sezondur tasarımcıların koleksiyonlarında sıkça yer verdiği soft ve naif renkler gelecek sezonda hakimiyetini sürdürecek.

Bahar Modası Bize Neler Gösterecek?

Doğanın uyanışıyla birlikte yeşeren ağaçlar, tatlı esintileri hatırlatan uçuş uçuş tüller bu bahar bizimle olacak, transparanlığıyla hem romantik hem de seksapaliteyi ön plana çıkaracak.

2018 Bahar Modasında oldukça renkli bir yaz bizi bekliyor bunu unutmayalım. Baharın habercisi olan beyaz rengi de bu bahar özellikle denimlerde çok kullanılacak. Baharın getirdiği tazelik ve saflık hissini her yerde hissedeceğiz.

2018 ilkbahar defilelerinde mor tonlarında özellikle lavantanın pastel tonlarını bu bahar sokaklarda bol bol göreceğize benziyor.

Bunun yanında renk paletinde yer alan chery tomato, lime punch, ultra violet gibi derin parlak ve keskin sayılabilecek renkler, tasarımlara güç ve karakter katarak podyumlardan gardıroplara kalıcı izler bırakacağa benziyor. Parıldamak serbest; gündüz düşleri olarak ya da gece cazibesi, seçim sizin; payetler pullar ve parıltılar, ilkbahar yaz 2018 sezonunun hafife alınmaması gereken trendlerinden.

bahar modası

Tonları karıştırmak serbest olduğundan pastel etkisini stilimize doğru bir şekilde uyarlayabiliriz. Saçak etkisinin bu sezon geri dönmesi hiç süpriz olmadı. Ne de olsa bunu bir kaç sezonda bir yapıyor. Bu trendin biraz yorulmuş olduğu düşünülse de vazgeçilmezler arasındaki yerinde  vücut bulmaktan geri kalmayacak elbet de. Güçlü ve kuvvetli bir şekilde renklere sarılacağımız bir ilkbahar / yaz sezonu bizi bekliyor. Canlı renkleri kullanmak ama hakkını vere vere elbet de. Bunu yapmaya hazırmısınız? O vakit renkli sıcak güzel bir yaz bizi bekler.

bahar modası

Denimler artık renklendi, canlandı!… Her kıyafete uydurulabilen, kombinlerin joker parçası olan denimler bu sene karşımıza farklı tasarımlarla çıkıyor. İster rengarenk, ister desenli, ister sade, ister metal aksesuarlı olsun ama illa ki denim olsun!..

Turuncunun canlılığı kan kaynatacak cinsten, koyu renklerle de kombin yapılan turuncu renk, ister elbiselerde, ister takım elbiselerde olsun, bol bol karşımıza çıkacak.

Mezuniyet Elbiseleri 2018

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Moda çok hızlı değişmiyor mu ya? Eskiden sanki bu kadar değişmezdi. Şimdi bi’ 2018’e bakıyorum bir de 2020’ye insan gerçekten hayret ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu