Gündem

Babalar Günü Hediyeleri 2018

Her yıl Haziran ayının üçüncü haftası kutlanan babalar günü yaklaşıyor. Kafalarda ise deli sorular! “Babama ne alacağım?” Shallwe.com.tr editörleri olarak sizler için babalar gününde alınabilecek hediyeleri araştırdık. Detaylar haberimizde!

Her yıl Haziran ayının üçüncü haftası kutlanan babalar günü yaklaşıyor.

Yıl içerisindeki en özel günlerden biri olan babalar günü yaklaşıyor. Evimizin diğeri, çınar ağacımız babalarımız için yüksek ihtimalle küçük bir öpücük ve içten bir sarılma yeterli olacaktır. Ama yok, ben illaki hediye alacağım diyorsanız sizi buraya alalım.

Shallwe.com.tr editörleri olarak sizler için hazırladığımız babalar günü hediye önerilerine mutlaka göz atın deriz.

Babalar Günü Hediyeleri 2018

1- Futbol

Fanatik babaları olan arkadaşları buraya alalım! Babalar gününde babanıza alabileceğiniz en muhteşem hediyelerin başında kuşkusuz takım ile ilgili hediyeler geliyor. Belki bir forma ya da taraftar bilekliği… Fanatik bir babaya alınabilecek en iyi hediye kesinlikle tuttuğu takım ile alakalı bir hediye olacaktır!

2- Kahraman teması

Evimizin direği babalarımız aynı zamanda bizlerin kahramanı! Kahraman babalara ise alınabilecek en iyi hediyelerden biri de kahraman temalı eşyalar olabilir.

Babalar Günü Hediyeleri 2018

3- Kıyafet ya da aksesuar

Klasikten şaşmam diyenler için en iyi hediye önerisi bir gömlek ya da saat olabilir. Bütçenize göre tercih edebileceğiniz klasik diğer hediyeler ise şöyle; kol düğmesi, kravat ya da kravat iğnesi, cüzdan ya da kemer, laptop çantası…

4- Hobikolik babalara

Eğer babanızın uğraştığı özel bir hobisi varsa çok fazla düşünmenize gerek yok! Örneğin balık tutmayı çok seviyorsa yeni bir olta takımı, satranç oynamayı seviyorsa özel tasarım satranç takımı gibi hediyeleri tercih edebilirsiniz…

5- Macera zamanı

Maceraperest bir babaya sahipseniz yapacağınız şey çok basit. Herhangi bir outdoor mağazasından yapacağınız alışveriş babanızı fazlasıyla mutlu edecektir. Bu bir çadır, kamp çantası, çakı, balta, kamp sandalyesi olabilir…

Kamp Malzemeleri Listesi İçin Tıklayın

6- Mutfaksever babalara

Yemek yapmayı seven bir babaya sahipseniz mutfak ile ilgili hediyeler almayı düşünebilirsiniz. Yemek tarihlerinin olduğu bir kitap, mutfak önlüğü, bıçak seti ya da elektronik mutfak aletlerinden herhangi biri olabilir.

Babalar Günü Hediyeleri 2018

7- Kültür – sanat bombası

Babanız kültür ve sanatla yakından ilgiliyse bir sergi ya da konsere giderek birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ya da ona verebileceğiniz bir diğer kıymetli hediye kitap olabilir. Babanızın hoşuna giden bir türde kitapla onu mutlu etmeniz çok kolay!

8- Şampiyon babalara

Herkesin babası kendine şampiyondur tabii… Şampiyon babalara alınabilecek en isabetli hediye üstünde size özel bir yazının bulunacağı bir kupa ya da madalya olabilir.

9- Teknoloji meraklısı

Teknoloji meraklısı bir babaya sahipseniz ona alabileceğiniz en iyi hediye bir akıllı telefon, tablet, ginger ya da benzeri şeyler olabilir. Teknolojiyi yakından takip ediyorsanız ve bütçeniz de müsaitse bu hediye seçeneklerini genişletebilirsiniz.

10- Fidan bağışı

Babalar gününde babanıza vereceğiniz en kıymetli hediye adına bağışlayacağınız bir fidan olabilir. Babanızın adına yaşayacak olan bu fidanın gölgesinde belki sizler de bir gün çocuklarınızla beraber babalar gününü kutlarsınız…

Babalar Günü Hediyeleri 2018

BUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?

Shall We? gruplarına 100 ve daha fazla arkadaşınızı eklediğinizde, adınıza özel bir fidan dikildiğini biliyor muydunuz?

“Shall We? – Aktivite Arkadaşlığı / Shall We? – Yardım / Shall We? – Goygoy / Shall We? Seyyah”

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Tüm babaların babalar günü kutlu olsun şimdiden. Kıymetini bilmek lazım hayattayken geç olmadan :((

  2. Sanırım aldığım hediyeler arasında en farklı olanını geçen sene almıştım. Seçenek olarak ekleyebilirsiniz taş üstüne fotoğraf bastırıp, güzel bir yazı ile taçlandırabilirsiniz.

  3. Babalar günü öncesinde ne güzel oldu bu yazı böyle. Sayende yeni fikirler edindim. Emeğine sağlık canım

  4. kara kara ne alacağım diye düşünürken bu yazının ortaya çıkması ve benim bi’ anda ponçikleşmem <3 ay iyi ki yazmışsınız, elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu