SON DAKİKA

Baba Cinayeti. Kalbiniz Hassassa Bu Haberi Okumayın.

ohaaa
Baba Cinayeti. Kalbiniz Hassassa Bu Haberi Okumayın.

Baba cinayeti. Uyarıyoruz, kalbiniz hassasa bu haberi okumayın.

Baba Cinayeti. İzmir’de Akılalmaz Cinayet.

İzmir’de eşi ve 2 çocuğu tarafından öldürülen ünlü iş adamı Cihat Murat Öğüt cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıktı. İş adamının eşi ve 2 çocuğu kazma kürek olmadığı için Cihat Murat Öğüt’ü yaktılar. Katillerin verdiği bu ifade herkesin kanını dondurdu.

Kazma Kürek Olmadığı İçin Cesedi Yakmışlar!

İzmir’de yaşanan olayda katiller ortaya çıktı. İş adamı Cihat Murat Öğüt’ün eşi ve 2 oğlunun cinayeti işledikleri belirlendi. Mahkemeye çıkan eş ve çocuklar hakime itirafta bulundular. Mahkemede “yanımızda kazma kürek gibi aletler olmadığı için aracı yakmaya karar verdik” dediler.

Kolonya ile Arabayı Yakmışlar

Babasını öldüren 2 kardeş ve anne cesedi gömecek malzeme bulamadıkları için arabayla birlikte cesedi yakmışlardı. Cesedin ve arabanın arabada bulunan kolonya şişesi ile yakıldığı ortaya çıktı. Korkunç gerçek çocukların ve annenin mahkemeye çıkması ile öğrenildi. Katil anne Öznur Öğüt ile çocukları Batuhan Ata Öğüt ve Mehmet Hadi Öğüt ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle hakim karşısına çıktılar. Hakime babalarını ve arabayı arabanın torpido gözündeki kolonya ile yaktıklarını itiraf ettiler.

Babalarını Suçladılar

Duruşmada dinlenilen aile bireylerinden Batuhan Ata Öğüt ailede şiddet ve geçimsizliğin olduğunu ve bu durumun babaları kaynaklı olduğunu söyleyerek babasını suçladı. Konuşmasına “olay günü babam annemi aramış ve ulaşamamış bunun üzerine sinirlenip abimi aramış ve küfür ederek, akşama sofra hazır olsun diyerek yüzüne kapatmış” diyerek devam etti. “Akşam geldi ve yemeğini yiyip “ben yatacağım ses çıkarırsanız kafanızı koparırım” dedi. “Bir süre sonra annemi dövdü ve ben araya girmeye çalışırken bana da vurdu” dedi.

Babam Agresif Bir Adamdı

Annemin saçları babamın elinde kalmıştı ve kafası kanıyordu. Annemi lavaboya götürüp kanayan yerlerini yıkadık. İddia edildiği gibi babama herhangi bir ilaç vermedik. Babam zaten rahatsızlıkları yüzünden bir çok ilaç kullanıyordu. Hakim karşısına çıkan anne “eşimden evlendiğim günden beri şiddet görüyordum” dedi.

 

2019’da Asgari geçim İndirimi ve İşsizlik Maaşı ne kadar olacak?

Yorumlar

3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Buğra TEMELseher35arslantatlicadi Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
tatlicadi
Editor

Sinirlenen birilerini öldürüyor

seher35arslan
Üye
seher35arslan

Diyecek söz bulamadım 🙁

Buğra TEMEL
Üye
Buğra TEMEL

Bu kadarıda olmaz ama.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

26 Ağustos 2018, 19:46

Salda Gölü Çevre Kirliliği Tehdidi Altında

Türkiye’nin Maldivleri adıyla da bildiğimiz Salda Gölü çevre kirliliği tehdidi altında. Birkaç yıl önce çok bilinmemesinden kaynaklı, Türkiye’nin en temiz gölü ve doğası olma özelliği taşıyan göl, popülerleşmeye başladığından beri insanoğlunun düşüncesiz hareketleriyle mücadele ediyor. Salda Gölü çevre kirliliği tehdidi altında! Salda Gölü, son birkaç yıldır gezginlerin uğrak noktası. Bu...

Devamını Görüntüle