Gündem

Baba Cinayeti. Kalbiniz Hassassa Bu Haberi Okumayın.

Baba cinayeti. Uyarıyoruz, kalbiniz hassasa bu haberi okumayın.

Baba Cinayeti. İzmir’de Akılalmaz Cinayet.

İzmir’de eşi ve 2 çocuğu tarafından öldürülen ünlü iş adamı Cihat Murat Öğüt cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıktı. İş adamının eşi ve 2 çocuğu kazma kürek olmadığı için Cihat Murat Öğüt’ü yaktılar. Katillerin verdiği bu ifade herkesin kanını dondurdu.

Kazma Kürek Olmadığı İçin Cesedi Yakmışlar!

İzmir’de yaşanan olayda katiller ortaya çıktı. İş adamı Cihat Murat Öğüt’ün eşi ve 2 oğlunun cinayeti işledikleri belirlendi. Mahkemeye çıkan eş ve çocuklar hakime itirafta bulundular. Mahkemede “yanımızda kazma kürek gibi aletler olmadığı için aracı yakmaya karar verdik” dediler.

Kolonya ile Arabayı Yakmışlar

Babasını öldüren 2 kardeş ve anne cesedi gömecek malzeme bulamadıkları için arabayla birlikte cesedi yakmışlardı. Cesedin ve arabanın arabada bulunan kolonya şişesi ile yakıldığı ortaya çıktı. Korkunç gerçek çocukların ve annenin mahkemeye çıkması ile öğrenildi. Katil anne Öznur Öğüt ile çocukları Batuhan Ata Öğüt ve Mehmet Hadi Öğüt ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle hakim karşısına çıktılar. Hakime babalarını ve arabayı arabanın torpido gözündeki kolonya ile yaktıklarını itiraf ettiler.

Babalarını Suçladılar

Duruşmada dinlenilen aile bireylerinden Batuhan Ata Öğüt ailede şiddet ve geçimsizliğin olduğunu ve bu durumun babaları kaynaklı olduğunu söyleyerek babasını suçladı. Konuşmasına “olay günü babam annemi aramış ve ulaşamamış bunun üzerine sinirlenip abimi aramış ve küfür ederek, akşama sofra hazır olsun diyerek yüzüne kapatmış” diyerek devam etti. “Akşam geldi ve yemeğini yiyip “ben yatacağım ses çıkarırsanız kafanızı koparırım” dedi. “Bir süre sonra annemi dövdü ve ben araya girmeye çalışırken bana da vurdu” dedi.

Babam Agresif Bir Adamdı

Annemin saçları babamın elinde kalmıştı ve kafası kanıyordu. Annemi lavaboya götürüp kanayan yerlerini yıkadık. İddia edildiği gibi babama herhangi bir ilaç vermedik. Babam zaten rahatsızlıkları yüzünden bir çok ilaç kullanıyordu. Hakim karşısına çıkan anne “eşimden evlendiğim günden beri şiddet görüyordum” dedi.

 

2019’da Asgari geçim İndirimi ve İşsizlik Maaşı ne kadar olacak?

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu