Gündem

Aytaç Arman’ın Vefatı Sanat Dünyasını Yasa Boğdu

Aytaç Arman’ın vefatı tüm sanat dünyasını ve sevenlerini yasa boğdu. Cüneyt Arkın duygularını paylaşırken “İçim yandı duyduğumda. Çok zarifti. Çok sade ve inceydi. Benim oğlumu oynardı” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Aytaç Arman’ın Vefatı Sanat Dünyasını Yasa Boğdu

Bir süredir Maltepe’de bulunan bi onkoloji hastanesinde tedavi gören, kanser hastası ünlü oyuncu, kansere karşı verdiği bu savaşı ne yazık ki kaybetti. Yeşilçam dünyasının usta oyuncusunun vefatı tüm sanat camiasını yasa boğdu. Ünlüler usta oyuncunun arkasından çok güzel şeyler söylediler.

Sinema Oyuncuları Meslek Birliği (BİROY) Sosyal Medya Hesaplarından Duyurdu

Sinema Oyuncuları Meslek Birliği (BİROY) sosyal medya hesaplarından ünlü sanatçının ölüm haberini duyurdu. BİROY yaptığı açıklamada “Kurucu üyelerimizden, değerli meslektaşımız Aytaç Arman’ı kaybetmenin büyük üzüntüsü içerisindeyiz. Ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz” diyerek üzüntüsünü dile getirip başsağlığı diledi.

Cüneyt Arkın Açıklamalarda Bulundu

Yeşilçam’ın diğer bir usta oyuncusu, hepimizin yakından tanıdığı Cüneyt Arkın yaptığı açıklamalarda yürekleri burktu. Oyuncunun açıklamasında; “Çok üzüldüm, inanamadım. O kadar güzel bir hatıra bırakmış demek ki, içim yandı duyduğumda. Çok zarifti. Çok sade ve inceydi. Benim oğlumu oynardı. Harika bir beyefendiydi. O kadar güzel ve samimi bakardı ki adeta içim güzelleşirdi. Başımız sağ olsun” dedi.

Sanatçıya Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Behzat Ç. Geri Dönüyor!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu