Gündem

Ayşen Gruda Hayatını Kaybetti. Büyük Sanatçı Hayata Gözlerini Yumdu.

Ayşen Gruda Hayatını Kaybetti. Büyük sanatçı 74 yaşında hayata gözlerine yumdu. Herkesin sevdiği, Yeşilçam’ın ünlü kadın oyuncusu, gönüllerin sultanı Ayşen Gruda bugün hayatını kaybetti. Sevenleri üzgün.

Ayşen Gruda Hayatını Kaybetti. Büyük Sanatçı 74 Yaşında Hayatını Kaybetti.

O hepimizin hayatına renk katmış, oyunculuğu, kişiliği ve ailemizden birisi gibi olmasıyla hepimizin sevdiği bir insandı. Ünlü oyuncu 74 yaşında hayata gözlerini yumdu. Türk Tiyatrosunun dev bir çınarı daha aramızdan ayrıldı. Hepimizin başı sağolsun.

Kara Haber Sevenlerini Üzdü

Bir süredir tedavi gördüğü hastanede yoğun bakımdaydı. Pankreas kanseriydi ve yaklaşık 1.5 yıldır hastanede tedavi görüyordu. Doktorları açıklamasında “Hepimizin ailesinden sanki bir cenaze çıktı. Çok üzgünüz” dedi. Türk milleti dev bir çınarı daha kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.

Kültür Bakanı Açıklama Yaptı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da yayınladığı mesajda; “Hababam Sınıfı, Şekerpare, Çöpçüler Kralı, Neşeli Günler” gibi birçok unutulmaz filmde rol alan Türk tiyatro ve sinemasının usta sanatçısı Ayşen Gruda’nın hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Milletimizin ve sanat camiamızın başı sağ olsun.” dedi.

Cenazesi Cuma Günü

Büyük oyuncu Ayşen Gruda’nın torunu Emre Gruda yaptığı açıklamada, anneannesinin Cuma günü toprağa verileceğini söyledi. Torunu açıklamasında “Cuma günü öğle namazına müteakiben Zincirlikuyu Camii’nde yapacağız” dedi.

Haberimizi ünlü oyuncunun bir sahnesi ile kapatmak istedik. Seni hiç unutmayacağız. Huzur içinde uyu büyük üstat.

 

Ayşen Gruda Cenazesinde Kavga Çıktı. Detaylar Haberimizde.

 

Suriye’de Bombalı Saldırı

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Başımız sağolsun, tanrı yukarıda büyük bir tiyatro sahnesi kurmuş olmalı. Bir türlü dolduramadığına göre…

  2. Allah rahmet eylesin :( başımız sağolsun, çok üzücü iyiki hayatımızdan geçmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu