Gündem

Ayşen Gruda Cenazesi Kavga İle Bitti. Fotoğraf İçin Kavga Ettiler.

Ayşen Gruda cenazesi kavga ile bitti. Cenazede fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışan bir grupla oyuncu Işıl Yücesoy arasında tartışma yaşandı. Olayı görenler cenazede böyle bir şey yaşandığı için oldukça üzüldü.

Ayşen Gruda Cenazesi Kavga İle Bitti. Fotoğraf İçin Kavga Ettiler.

Büyük oyuncu Ayşen Gruda geçtiğimiz günlerde bizlere veda etti. Bir süredir rahatsızlığından dolayı tedavi gören büyük oyuncunun sevenleri onu son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Bir çok ünlü sima büyük oyuncunun cenazesinde saf tuttu. Adeta insan seli yaşandı ve ne yazık ki bu kalabalıkta istemediğimiz manzaralar ortaya çıktı.

Ünlü İsimlerle Fotoğraf Çekmek İstediler Ancak Reddedilince Bağırdılar.

Bir çok ünlü isminde yer aldığı cenazede sevenleri ve arkadaşları Gruda’yı yalnız bırakmadı. Bu kadar ünlü ismi bir arada gören bir kadın ünlülerle fotoğraf çektirmek istedi ama cenaze olması dolasıyla reddedilince, Demet Evgar’a “Nasıl insanlarsınız siz” diye bağırdı. Cenazeye saygısından reddettikleri bu kişinin hiç bir şeye saygısı olmadığı açıkça belli olurken, oyuncu Demet Evgar suskunluğunu korudu ancak Evgar’ın oyuncu arkadaşı Işıl Yücesoy olaya müdahil oldu ve kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

Saygısızlığın En Üst Seviyesi

Demet Evgar, Ceren Moray ve daha bir çok ünlü ismin bir arada olduğunu gören bir kadın fotoğraf çektirmek istedi. Fotoğraf çekme talebine cevap alamayınca “Selam bile vermiyorsunuz. Nasıl insanlarsınız siz! Ne olacak çocuklar fotoğraf çekilse” şeklinde Demet Evgar’a bağırdı.

Işıl Yücesoy Dayanamadı

Demet Evgar sessiz kalmayı tercih ederken oyuncu Işıl Yücesoy dayanamadı ve Siz buraya fotoğraf çekilmeye gelmişsiniz ama bizim acımız var. Lütfen saygı duyun” diyerek kadına çıkıştı.

 

Ayşen Gruda Hayatını Kaybetti. Tüm Detaylar Bu Haberde.

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu